آخرین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در برخی کشورهای عربی

شمار مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا در برخی کشورهای عربی همچنان رو به افزایش است.

۰۷.۰۶.۲۰۲۰
آخرین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در برخی کشورهای عربی

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

بر اساس اعلام وزارت بهداشت برخی کشورهای عربی، شمار قربانیان و مبتلایان به ویروس جدید کرونا (کووید-۱۹) در این کشورها همچنان رو به افزایش است.

– عراق

وزارت بهداشت عراق اعلام کرد: با مرگ ۲۸ نفر بر اثر ویروس کرونا طی شبانه‌روز گذشته شمار قربانیان به ۳۴۶ نفر افزایش یافت. همچنین شمار مبتلایان به ۱۲ هزار ۳۶۶ نفر رسیده و ۵۱۸۶ بیمار هم بهبود یافته‌اند.

– امارات متحده عربی

به گزارش وزارت بهداشت امارات متحده عربی، شمار قربانیان به ۲۷۶ نفر افزایش یافت. شمار مبتلایان نیز به ۳۸ هزار و ۸۰۸ نفر رسیده و ۲۱ هزار و ۸۰۶ بیمار نیز بهبود یافته‌اند.

– قطر

وزارت بهداشت قطر اعلام کرد: با مرگ ۳ نفر دیگر بر اثر ویروس کرونا شمار قربانیان به ۵۴ نفر افزایش یافته است. تاکنون ۶۸ هزار و ۷۹۰ نفر به این ویروس در این کشور مبتلا شده و ۳۳۸ بیمار نیز بهبود یافته‌اند.

-عمان

وزارت بهداشت اردن اعلام کرد: ۳ نفر دیگر بر اثر ویروس کرونا جان خود را از دست داد و شمار قربانیان به ۷۵ نفر افزایش یافت. تاکنون ۱۶ هزار و ۸۸۲ نفر به این ویروس مبتلا شده و ۳۴۵۱ بیمار هم بهبود یافته‌اند.

– اردن

وزارت بهداشت موریتانی اعلام کرد: با تشخیص ۱۳ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا شمار مبتلایان به ۸۰۸ نفر افزایش یافت. تاکنون ۶۰۶ بیمار نیز بهبود یافته‌اند.

– بحرین

وزارت بهداشت بحرین اعلام کرد تا کنون ۱۴ هزار و ۷۶۳ نفر در این کشور مبتلا به کرونا شده‌اند و ۲۶۴۰ نفر از بیماران کرونایی نیز بهبود یافته‌اند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.