آخرین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در برخی کشورهای عربی - املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

آخرین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در برخی کشورهای عربی

آخرین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در برخی کشورهای عربی

شمار مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا در برخی کشورهای عربی همچنان رو به افزایش است.

۰۷٫۰۶٫۲۰۲۰
آخرین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در برخی کشورهای عربی

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

بر اساس اعلام وزارت بهداشت برخی کشورهای عربی، شمار قربانیان و مبتلایان به ویروس جدید کرونا (کووید-۱۹) در این کشورها همچنان رو به افزایش است.

– عراق

وزارت بهداشت عراق اعلام کرد: با مرگ ۲۸ نفر بر اثر ویروس کرونا طی شبانه‌روز گذشته شمار قربانیان به ۳۴۶ نفر افزایش یافت. همچنین شمار مبتلایان به ۱۲ هزار ۳۶۶ نفر رسیده و ۵۱۸۶ بیمار هم بهبود یافته‌اند.

– امارات متحده عربی

به گزارش وزارت بهداشت امارات متحده عربی، شمار قربانیان به ۲۷۶ نفر افزایش یافت. شمار مبتلایان نیز به ۳۸ هزار و ۸۰۸ نفر رسیده و ۲۱ هزار و ۸۰۶ بیمار نیز بهبود یافته‌اند.

– قطر

وزارت بهداشت قطر اعلام کرد: با مرگ ۳ نفر دیگر بر اثر ویروس کرونا شمار قربانیان به ۵۴ نفر افزایش یافته است. تاکنون ۶۸ هزار و ۷۹۰ نفر به این ویروس در این کشور مبتلا شده و ۳۳۸ بیمار نیز بهبود یافته‌اند.

-عمان

وزارت بهداشت اردن اعلام کرد: ۳ نفر دیگر بر اثر ویروس کرونا جان خود را از دست داد و شمار قربانیان به ۷۵ نفر افزایش یافت. تاکنون ۱۶ هزار و ۸۸۲ نفر به این ویروس مبتلا شده و ۳۴۵۱ بیمار هم بهبود یافته‌اند.

– اردن

وزارت بهداشت موریتانی اعلام کرد: با تشخیص ۱۳ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا شمار مبتلایان به ۸۰۸ نفر افزایش یافت. تاکنون ۶۰۶ بیمار نیز بهبود یافته‌اند.

– بحرین

وزارت بهداشت بحرین اعلام کرد تا کنون ۱۴ هزار و ۷۶۳ نفر در این کشور مبتلا به کرونا شده‌اند و ۲۶۴۰ نفر از بیماران کرونایی نیز بهبود یافته‌اند.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه

شرکت مهاجرتی شایان

اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاورین ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند!