آخرین آمار مربوط به شیوع کرونا در ترکیه

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
آخرین آمار مربوط به شیوع کرونا در ترکیه

فهرست مطالب

وزارت بهداشت ترکیه مجموع بیماران کرونایی در کشور را ۱۷۴ هزار و ۲۳ نفر و تعداد جان‌باختگان را نیز ۴۷۶۳ نفر اعلام کرد.

۱۱.۰۶.۲۰۲۰

آخرین آمار مربوط به شیوع کرونا در ترکیه

آنکارا/ زهرا آیدین تراب‌اوغلو/ خبرگزاری آناتولی

وزارت بهداشت ترکیه با انتشار جدول مربوط به آخرین وضعیت شیوع کرونا در کشور اعلام کرد: در طول ۲۴ ساعت گذشته ۹۸۷ مورد جدید ابتلا به کرونا ثبت شده و ۱۷ نفر دیگر جان باختند. به این ترتیب تعداد کل مبتلایان به ۱۷۴ هزار و ۲۳ نفر و مجموع قربانیان نیز به ۴۷۶۳ نفر رسید.

براساس این داده‌ها، شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه نیز با ترخیص ۱۰۲۱ بیمار دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته به ۱۴۷ هزار و ۸۶۰ نفر رسید. تاکنون در سراسر ترکیه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار و ۸۹۰ آزمایش کرونا صورت گرفته است.

در حال حاضر ۶۴۳ نفر از بیماران کرونایی در ترکیه در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بوده و ۲۶۶ بیمار دیگر نیز به دستگاه تنفسی وصل هستند.

فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه نیز طی مطلبی در توئیتر اعلام کرد: تاکنون ۲.۵ میلیون تست کرونا در ترکیه انجام شده و ۸۵ درصد بیماران بهبود یافته‌اند. آمار جدید بهبودیافتگان و شمار ابتلا به کرونا به هم نزدیک هستند. این ویروس قدرت خود را از خوش‌بینی اشتباه می‌گیرد.

وی به مردم هشدار داد با تکیه به این تصور غلط که قدرت ویروس کاهش یافته است، عمل نکرده و تدابیر پیشگیرانه در برابر شیوع این ویروس را رعایت کنند.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *