آمار قربانیان کووید-۱۹ در انگلستان به ۱۲ هزار ۸۶۸ نفر رسید

آمار قربانیان کووید-۱۹ در انگلستان به ۱۲ هزار ۸۶۸ نفر رسید

شمار قربانیان کرونا در انگلستان با مرگ ۷۶۱ بیمار دیگر طی شبانه‌روز گذشته به ۱۲ هزار ۸۶۸ نفر رسید.

۱۵٫۰۴٫۲۰۲۰

آمار قربانیان کووید-19 در انگلستان به 12 هزار 868 نفر رسید

لندن/ خبرگزاری آناتولی

وزارت بهداشت انگلستان امروز طی گزارشی اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۶۱ تن دیگر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا (کووید-۱۹) جان خود را از دست دادند و شمار قربانیان این بیماری در این کشور به ۱۲ هزار و ۸۶۸ نفر افزایش یافته است.

براساس این گزارش٬ تعداد مبتلایان به این بیماری در این کشور نیز با افزایش ۴ هزار و ۶۰۵ مورد دیگر به ۹۸ هزار و ۴۷۶ نفر رسیده است.

طی شبانه‌روز گذشته ۱۱ هزار و ۱۷۰ نفر دیگر در این کشور غربالگری شده و در مجموع ۳۱۳ هزار و ۷۶۹ نفر تست کرونا داده‌اند.

از سوی دیگر٬ کیر استارمر رهبر حزب کارگر و اپوزیسیون انگلستان در یک گفت‌وگوی اختصاصی با رادیو ال.بی.سی لندن دولت کشورش را متهم به اقدامات دیرهنگام برای جلوگیری از ویروس کرونا کرد.

وی افزود: نگرانم که مرگ و میر بالاتری نسبت به سایر کشورهای اروپا داشته باشیم. برای انجام تحقیقات و بررسی این موضوع مصممم هستیم. دولت مان خیلی کند اقدام کرد.

گفتنی است دفتر نخست‌وزیری انگلستان سه روز پیش اعلام کرد که بوریس جانسون که به علت ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان سن توماس لندن بستری بود، بهبود یافته و مرخص شده است.

علاوه بر بوریس جانسون، مت هنکاک، وزیر بهداشت انگلستان، پرنس چارلز، شاهزاده ولز و پسر ارشد ملکه الیزابت دوم (ولیعهد این کشور) نیز به ویروس کرونا مبتلا شدند.

ترکیه در ادامه تلاش‌های خود برای همبستگی با کشورهای خارجی در برابر شیوع کووید-۱۹، به انگلستان دومین محموله لوازم پزشکی مانند ماسک و لباس‌های محافظتی ارسال کرد.

آمار قربانیان کووید-۱۹ در انگلستان به ۱۲ هزار ۸۶۸ نفر رسید

قوانین خرید ملک در ترکیه چیست ؟

اولین قدم برای اقامت ترکیه داشتن مسکنی مناسب برای زندگی است که مسکن مورد نظر میتواند به صورت اجاره و یا خرید ملک در ترکیه باشد. در این خصوص میتوان گفت که داشتن مشاوری خوب و دلسوز و آشنا به منطقه میتواند در تسریع و برآورده کردن خواسته شما عزیزان موثر باشد.یکی از نکات بسیار مهم در مورد ثبت سند در اداره اسناد ترکیه داشتن مترجم رسمی از دادگاه های این کشور است لذا داشتن مترجم اجباری بوده . این امر موجب میشود که عزیزان با خیال آسوده نسبت به خرید ملک خود اقدام نمایند.مدیریت شرکت شایان که خود مترجم رسمی دادگستری و پنج محضر در استانبول میباشد در این امر شما عزیزان را یاری می نماید.

راهنمای خریداران خارجی ملک ترکیه و اخذ اقامت در ترکیه

در صورت تسلط به زبان انگلیسی-ترکی می توانید قوانین را به زبان انگلیسی در سایت وزارت خارجه ترکیه مطالعه نمایید. راهنمای قوانین توسط وزارت کشور و امور خارجه این کشور تنظیم شده و در قالب راهنمایی قانونی می باشد و به منزل سند رسمی نمی باشد.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه