ارباش: مبارزه ما تا آزادی قدس ادامه خواهد یافت

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
ارباش: مبارزه ما تا آزادی قدس ادامه خواهد یافت

فهرست مطالب

ارباش: مبارزه ما تا آزادی قدس ادامه خواهد یافت

رئیس سازمان امور دینی ترکیه بر تداوم مبارزه برای مساله قدس تا آزادی آن تاکید کرد.

۱۳.۰۶.۲۰۲۰
ارباش: مبارزه ما تا آزادی قدس ادامه خواهد یافت

آنکارا/خبرگزاری آناتولی

علی ارباش٬ رئیس سازمان امور دینی ترکیه در رابطه با مساله فلسطین اعلام کرد: همه بدانند که مبارزه ما تا آزادی کامل قدس ادامه خواهد داشت.

بر اساس بیانیه‌ منتشر شده از سوی سازمان امور دینی ترکیه، ارباش که به صورت آنلاین در «نشست همبستگی با قدس و بیت المقدس» شرکت کرده بود‌٬ اظهار داشت: بیت المقدس یک ارزش جهانی است که شاهد عمیق ترین میراث و ماجراجویی تاریخی بشریت است. این شهر همچنین یکی از ممهترین میراث و حافظه تاریخی مسلمانان است و نمی‌توانند از آن چشم پوشی کنند.

وی تصریح کرد: اشغالگران قدس به این دلیل جرات اشغال را یافته‌اند که جوامع اسلامی را پراکنده و ضعیف می‌بینند. بنابراین ما به عنوان مسلمان باید محاسبه عمیق و انتقاد از خود و ایفای نقش مثبت راه حل‌هایی را پیدا کنیم.

رئیس سازمان امور دینی ترکیه افزود: کسانی که فلسطین و بیت المقدس را اشغال کرده و جهان را به جنگ و آشفتگی کشانده‌اند، به هیچ یک از ارزش‌ها نظیر قانون، انصاف، وجدان، دموکراسی و حقوق بشر اهمیت نمی‌دهند. تنها راه حل این وضعیت اتحاد است.

وی همچنین تاکید کرد: باید اطلاعات دینی و تاریخی مربوط به فلسطین، بیت المقدس و مسجد الاقصی در برنامه‌های درسی و آموزشی کل جغرافیای اسلامی گنجانده شود. نهادهای مذهبی و سازمان‌های غیردولتی کشورها نیز برای تقویت آگاهی بیت المقدس باید فعالیت‌های مختلفی را اجرایی کنند.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *