اردوغان: تا پایان رمضان به تمدید تدابیر و محدودیت‌ها ادامه خواهیم داد.

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
اردوغان: تا پایان رمضان به تمدید تدابیر و محدودیت‌ها ادامه خواهیم داد.

فهرست مطالب

رئیس جمهور ترکیه تاکید کرد که برای بازگشت هرچه سریعتر به زندگی عادی، تمدید محدودیت‌ها و اتخاذ تدابیر لازم برای مقابله با کرونا تا پایان رمضان ادامه دارد.

۲۱.۰۴.۲۰۲۰
اردوغان: تا پایان رمضان به تمدید تدابیر و محدودیت‌ها ادامه خواهیم داد

استانبول/خبرگزاری آناتولی

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در جلسه با اعضای حزب عدالت و توسعه که از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، ضمن تاکید بر ادامه تمهیدات اتخاذی در راستای مقابله با پاندمی کرونا اظهار داشت: تمدید محدودیت‌ها و اتخاذ تدابیر لازم برای مقابله با ویروس کرونا را تا پایان رمضان ادامه خواهیم داد تا ان‌شاءالله پس از عید فطر به حالت عادی بازگردیم.

وی با اشاره به تبعات اقتصادی ویروس کرونا گفت: شیوع ویروس کرونا، علاوه بر بخش سلامت، بزرگترین بحران اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم نیز به شمار می‌رود؛ ترکیه برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم فرصت ایستادن در مرکز یک بازسازی بین‌المللی قرار دارد.

اردوغان تاکید کرد: تفاوت ترکیه از سایر کشورها این است که از یک زیرساخت قوی بهداشتی برخوردار هستیم و تدابیر لازم را به‌موقع اتخاذ کردیم.

رئیس جمهور ترکیه خاطر نشان کرد: ترکیه نیز همانند کشورهای جهان، در حال مبارزه قاطعانه با ویروس همه‌گیر کرونا (کووید-۱۹) است.

اردوغان با اشاره به اهمیت برنامه ریزی برای دوران پسا کرونا، تصریح کرد: آمادگی برای دوران پساکرونا در کشور، منطقه و جهان نیز به اندازه مبارزه با شیوع این ویروس حائز اهمیت است. استیصال کشورهای توسعه یافته در مواجهه با یک بحران فراگیر٬ ضرورت بازنگری درباره پیش‌بینی آینده را ایجاب می‌کند

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *