اردوغان: روزهای ۲۳ تا ۲۶ آوریل محدودیت آمدوشد مجددا اعمال خواهد شد

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
اردوغان: روزهای ۲۳ تا ۲۶ آوریل محدودیت آمدوشد مجددا اعمال خواهد شد

فهرست مطالب

اردوغان: روزهای ۲۳ تا ۲۶ آوریل محدودیت آمدوشد مجددا اعمال خواهد شد

رئیس جمهور ترکیه از اعمال مجدد مقررات محدودیت آمدوشد در۳۱ استان کشور در راستای مقابله با ویروس کرونا در ۲۳-۲۶ آوریل خبر داد.

۲۰.۰۴.۲۰۲۰

اردوغان: روزهای 23 تا 26 آوریل محدودیت آمدوشد مجددا اعمال خواهد شد

استانبول/خبرگزاری آناتولی

رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه عصر امروز پس از نشستی که با کابینه وزرا از طریق ویدئوکنفرانس از کاخ هوبر استانبول برگزار کرد در ارتباط با تدابیر و تمهیدات اتخاذی در راستای مقابله با پاندمی کرونا اظهار داشت: در حال برنامه‌ریزی برای وضع مقررات محدودیت آمدوشد در ۳۱ استان کشورمان بین روزهای ۲۳-۲۶ آوریل هستیم.

رئیس جمهور ترکیه اظهار داشت: هدف‌مان این است که تدابیر را با حساسیت حداکثری اجرا و سیر شیوع این بیماری را تا عید فطر کاهش کنیم که امکان بازگشت به شرایط عادی فراهم شود. نتایج مثبت تدابیری که برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اتخاذ کردیم، را مشاهده می کنیم.

وی تصریح کرد: مقررات محدودیت عبور و مرور در ایام آخر هفته را به گونه‌ای که اختلالی در فعالیت‌های کشاورزی، تولیدی و خدماتی آسیبی ایجاد نکند، ادامه خواهیم داد. در راستای جلوگیری از سرعت شیوع ویروس ۲۳۹ محله، منطقه و روستا همچنان در قرنطینه هستند.

ساخت بیمارستان‌های ۱۰۰۵ تخت خوابه استانبول

اردوغان با بیان اینکه در حال تقویت ظرفیت کنونی بیمارستان‌های کشور از جمله بخش مراقبت‌های ویژه هستند، گفت: ساخت بیمارستان‌های ۱۰۰۵ تخت خوابه در مناطق یشیل‌کوی و سانجاک‌تپه استانبول ادامه دارد. با رفتار مسئولانه‌ای که شهروندانمان در ایام مقابله با ویروس کرونا داشتند جلوی بحران بزرگ این پاندمی گرفته شد.

رئیس جمهور ترکیه تاکید کرد: همانند پیشرفت بزرگی که در بخش صنایع دفاعی داشتیم در تولید تجهیزات پزشکی و داروسازی نیز به این موفقیت ادامه خواهیم داد. کارخانه‌های کشور نیز تولید داروهای حساس که به اندازه کافی از آن ذخیره داشتیم را آغاز کرده‌اند.

-استقبال مردم از پویش «ترکیه‌ام، ما برای خودمان کافی هستیم»

وی با اشاره به استقبال و حمایت گسترده مردمی از پویش «ترکیه‌ام، ما برای خودمان کافی هستیم»، گفت: میزان کمک‌های کمپین «ترکیه‌ام، ما برای خودمان کافی هستیم» به ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون لیر نزدیک شده است. ۲۶۹ شرکت برای پرداخت حقوق نیمه‌وقت ۳ میلیون نفر از کارکنان خود ثبت‌نام کرده‌اند. ۱۴ میلیون مترمربع اراضی مازاد در شهرهای مختلف کشور را در اختیار کشاورزان قرار می‌دهیم. برنامه آموزش و پرورش یک میلیون برنامه نویس طی ۳ سال را در نظر داریم.

Rate this post
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *