استاد ایرانی بازداشت‌شده در آمریکا به کشورش بازگشت

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب

فهرست مطالب
استاد ایرانی بازداشت‌شده در آمریکا به کشورش بازگشت

فهرست مطالب

استاد ایرانی بازداشت‌شده در آمریکا به کشورش بازگشت

وزیر خارجه ایران از بازگشت استاد ایرانی تباری که به اتهام «سرقت اسرار تجاری مرتبط با فعالیت‌های دانشگاهی» در آمریکا بازداشت بود، خبر داد.

۰۲.۰۶.۲۰۲۰
استاد ایرانی بازداشت‌شده در آمریکا به کشورش بازگشتعکس از ایرنا

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد هواپیمای حامل سیروس عسکری، استاد ایرانی تباری که به اتهام «سرقت اسرار تجاری مرتبط با فعالیت‌های دانشگاهی خود در دانشگاه اوهایو» بازداشت شده بود، از آمریکا پرواز کرده است.

روز گذشته نیز عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران درباره آخرین وضعیت تبادل زندانیان با آمریکا گفت: ”موضوع آقای عسکری تمام شده است و احتمال می‌دهم اگر مشکلی رخ ندهد و موانع جدیدی ایجاد نکنند، ظرف دو، سه روز آینده ایشان به کشور برگردد.”

گفتنی است سیروس عسکری استاد دانشگاه صنعتی شریف ایران در حوزه مواد و متالورژی بوده و به اتهام «سرقت اسرار تجاری مرتبط با فعالیت‌های دانشگاهی خود در دانشگاه اوهایو» بازداشت شده بود. وی نوامبر ۲۰۱۹ از این اتهامات تبرئه شده بود اما به علت ابطال روادیدش همچنان در بازداشت اداره مهاجرت آمریکا بود.

Rate this post
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *