استانبول یکی از آرام‌ترین روزهای خود را سپری می‌کند

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
استانبول یکی از آرام‌ترین روزهای خود را سپری می‌کند

فهرست مطالب

استانبول به‌عنوان پرجمعیت‌ترین شهر ترکیه در پی اعلام مقررات منع رفت‌وآمد برای مقابله با شیوع کووید-۱۹ یکی از آرام‌ترین روزهای خود را سپری می‌کند.

۲۳.۰۴.۲۰۲۰

استانبول یکی از آرام‌ترین روزهای خود را سپری می‌کند

استانبول/ آدم کوچ/ خبرگزاری آناتولی

در نخستین روز ممنوعیت رفت‌وآمد در ۳۰ کلانشهر و یک استان ترکیه در چارچوب تدابیر پیشگیرانه برای مقابله با شیوع کووید-۱۹، تمام میادین، محلات و سواحل استانبول را سکوت فراگرفته است.

خیابان‌ها و میادین اصلی استانبول در پی اعلام این ممنوعیت ۴ روزه کاملا خلوت شده و سواحل این شهر میزبان پرندگان و مرغان دریایی هستند.

از سوی دیگر، مردم به ‌مناسبت ۲۳ آوریل روز حاکمیت ملی و عید کودکان در بالکن‌ها و پنجره‌های خانه‌های خود پرچم ترکیه را آویخته اند.

همچنین در میدان تقسیم که یکی از معروف‌ترین میادین استانبول به شمار می‌رود، پرچم کشور برافراشته و عکس مصطفی کمال آتاترک، بنیان‌گذار جمهوری ترکیه نصب شده است.

گفتنی است وزارت کشور ترکیه روز گذشته در راستای مقابله با شیوع کووید-۱۹ در ۳۰ کلانشهر و استان زونگولداغ به مدت ۴ روز ممنوعیت رفت‌و‌آمد اعلام کرد.

Rate this post
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *