افزایش شمار مبتلایان و قربانیان کرونا در برخی کشورهای عربی - املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

افزایش شمار مبتلایان و قربانیان کرونا در برخی کشورهای عربی

افزایش شمار مبتلایان و قربانیان کرونا در برخی کشورهای عربی

آمار مبتلایان و قربانیان ویروس جدید کرونا در برخی کشورهای عربی همچنان در حال افزایش است.

۱۸٫۰۶٫۲۰۲۰
افزایش شمار مبتلایان و قربانیان کرونا در برخی کشورهای عربی

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

بر اساس اعلام وزارت بهداشت برخی کشورهای عربی، شمار قربانیان و مبتلایان به ویروس جدید کرونا (کووید-۱۹) در این کشورها همچنان رو به افزایش است.

– عمان

وزارت بهداشت عمان اعلام کرد: با مرگ ۳ نفر دیگر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا شمار قربانیان به ۱۱۹ نفر افزایش یافت. همچنین شمار مبتلایان به ۲۶ هزار و۸۱۸ نفر و تعداد بهبودیافتگان نیز به ۱۳ هزار ۲۶۴ نفر رسید.

– بحرین

به گزارش وزارت بهداشت بحرین، ۳ نفر دیگر از بیماران کرونایی فوت کرده و شمار قربانیان این بیماری در این کشور به ۵۲ نفر افزایش یافته است. همچنین شمار مبتلایان کووید-۱۹ به ۱۹ هزار و ۹۶۱ نفر رسیده و تا کنون ۱۴ هزار و ۱۸۵ بیمار نیز بهبود یافته‌اند.

– کویت

وزارت بهداشت کویت اعلام کرد: با مرگ ۲ نفر دیگر از بیماران کرونایی شمار قربانیان به ۳۰۸ نفر افزایش یافت. شمار مبتلایان نیز به ۳۸ هزار ۷۴ نفر و تعداد بهبودیافتگان نیز به ۲۹ هزار ۵۱۲ نفر رسید.

– مراکش

وزارت بهداشت مراکش اعلام کرد: با تشخیص ۴۵ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا شمار مبتلایان به ۹۰۴۲ نفر افزایش یافت. تاکنون ۲۱۳ نفر بر اثر کرونا جان خود را از دست داده و ۷۹۹۹ بیمار هم بهبود یافته‌اند.

– فلسطین

وزارت بهداشت فلسطین نیز اعلام کرد: با تشخیص ۲۵ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا شمار مبتلایان به ۷۶۹ نفر افزایش یافت. تاکنون ۵ نفر از بیماران کرونایی جان خود را از دست داده و ۵۷۰ بیمار هم بهبود یافته‌اند.

گفتنی است بیماری کووید-۱۹ نخستین بار در دسامبر ۲۰۱۹ در شهر ووهان، مرکز استان هوبئی چین مشاهده و طی مدت کوتاهی با شیوع در بیش از ۲۱۰ کشور تبدیل به پاندمی شد.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه

شرکت مهاجرتی شایان

اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاورین ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند!