اقدامات و خدمات هلال‌احمر ترکیه برای مقابله با کرونا - املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

اقدامات و خدمات هلال‌احمر ترکیه برای مقابله با کرونا

هلال احمر ترکیه در راستای تدابیر اتخاذی برای مقابله با ویروس کرونا به ارائه خدمات و یاری رسانی به مردم و نیازمندان ادامه می‌دهد.

۲۴٫۰۳٫۲۰۲۰

اقدامات و خدمات هلال‌احمر ترکیه برای مقابله با کرونا

Istanbul

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

هلال احمر ترکیه طی بیانیه ای اعلام کرد: این سازمان كه از زمان تأسیس برای رفع هر مشكلی تلاش می کند، در راستای تدابیر اتخاذی برای مقابله با ویروس کرونا به ارائه خدمات و یاری رسانی ادامه می‌دهد.

در ادامه این بیانیه آمده است: ”هلال احمر ترکیه برای بیش از ۱۱هزار شهروند کشورمان که از خارج آمده‌اند و در خوابگاه‌ها مطابق قوانین و ضوابط بهداشتی در اتاق‌های مجزا در قرنطینه به سر می برند روزانه سه وعده غذا تهیه و توزیع می‌کند.

همچنین هلال احمر نیازهای شهروندان بالای ۶۵ سال و بیماران خاص را نیز تامین می کند.

علاوه بر این هلال احمر ترکیه از “گروه‌های پشتیبانی اجتماعی وفا” در شهرهای مختلف نیز حمایت می‌کند.

هلال احمر برای تامین نیاز بانک خون کشور در این شرایط فوق العاده نیز تلاش می‌کند.

هلال احمر آزمایشگاههای مرجع بانک ملی خون در استانبول و آنکارا را به وزارت بهداشت برای تشخیص و شناسایی ویروس کرونا اختصاص داده است. همچنین برای وزارت بهداشت ۱۵۰ بیمارستان چادری فراهم کرده و به فعالیت ساخت ۳۰۰ بیمارستان صحرایی در کارخانه‌های خود برای تامین هرگونه نیاز احتمالی ادامه می دهد.

هلال احمر کشور بسته‌های غذایی که برای شرایط اضطراری در انبارهای این نهاد موجود است را برای تامین نیازهای مردم و خروج کمتر آنها از خانه بین ۱۵۰هزار خانواده توزیع خواهد کرد.”

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه