انتقال حدود ۳۰۰ شهروند ترکیه از آمریکا به استانبول

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
انتقال حدود ۳۰۰ شهروند ترکیه از آمریکا به استانبول

فهرست مطالب

انتقال حدود ۳۰۰ شهروند ترکیه از آمریکا به استانبول

گروه ۲۹۵ نفره از شهروندان ترکیه مقیم آمریکا در راستای مقابله با کرونا به استانبول بازگردانده و در خانه‌های‌شان قرنطینه خواهند شد.

۰۴.۰۶.۲۰۲۰
انتقال حدود 300 شهروند ترکیه از آمریکا به استانبول

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

گروه ۲۹۵ نفره از شهروندان ترکیه در شهرشیکاگو آمریکا که به دنبال توقف پروازها در چارچوب تدابیر پیشگیری و مبارزه با ویروس جدید کرونا (کووید-۱۹) نتوانسته بودند به ترکیه برگردند، با پرواز ویژه هواپیمای ترکیش ایرلاینز به استانبول بازگشتند.

همه شهروندان پس از ورود به فرودگاه استانبول و انجام معاینات پزشکی لازم در راستای مقابله با ویروس کرونا برای قرنطینه ۱۴ روزه راهی منازل‌شان شدند.

روند انتقال این شهروندان مطابق مقررات و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی انجام گرفت. مسافران با هدایت ماموران فرودگاه فرم اطلاعات فردی پر کرده و پس از کنترل گذرنامه نیز این فرودگاه را ترک کردند.

شاهین تاتلی‌ده‌ده، یکی از این مسافران این هواپیما به خبرنگاران گفت: “به دنبال لغو سفر‌ها در آمریکا که در ۲۶ فوریه به این کشور سفر کرده بودند، گیرماندیم. پس از اینکه از پرواز ویژه ترکیش ایرلاینز با خبر شدیم بلیط جدید گرفتیم پس از ورود به استانبول شاهد حساسیت‌ کشورمان در اخذ تدابیر ویروس کرونا شدیم. با هیچ مشکلی برخورد نکردیم”.

Rate this post
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *