ایران: اگر آمریکا مشتاق گفت و گو است به برجام برگردد - املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

ایران: اگر آمریکا مشتاق گفت و گو است به برجام برگردد

ایران: اگر آمریکا مشتاق گفت و گو است به برجام برگردد

سخنگوی دولت ایران در واکنش به دعوت ترامپ از ایران برای مذاکره گفت توییت های رئیس جمهوری آمریکا نشانه ای از واقعی بودن ندارد اگر آمریکا مشتاق گفت و گو است به میز مذاکره برگردد.

۰۸٫۰۶٫۲۰۲۰
ایران: اگر آمریکا مشتاق گفت و گو است به برجام برگردد

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

علی ربیعی، سخنگوی دولت ایران در نشست خبری خود درباره مطرح شدن موضوع مذاکره از سوی رئیس جمهوری آمریکا گفت: پیش از این هم اعلام شده است در صورتی که آمریکا مشتاق گفت و گو و با ایران است می‌تواند با به میز مذاکرات با حضور کشورهای باقیمانده در برجام که خود آن را ترک کرده بازگردد.

وی افزود: ما هیچ نشانه‌ای از واقعی بودن توییت‌های رئیس جمهوری آمریکا مشاهده نمی‌کنیم، تمایل دولت آمریکا برای مذاکرات جدی و ثمربخش علائمی دارد که در این اظهارات دیده نمی‌شود.

ربیعی دعوت رئیس جمهوری آمریکا برای مذاکره را یک نمایش خواند و گفت: آمریکا هم می‌داند برای رسیدن به شرایط مساعد و هرگونه دیپلماسی موفق با ایران چه کارهایی باید انجام دهد و خود آنها واقف هستند. ما بارها اعلام کردیم در سال‌های گذشته اعتماد ما نسبت به صداقت و جدیت و همچنین نتیجه بخش بودن مذاکرات از بین رفته است برای اصلاح آن باید هر آنچه را که یک جمله به تخریب کرده اند از نو بسازند.

گفتنی است، ترامپ پس از آزادی مایکل وایت از ایران در حساب توییترش نوشت: تشکر از ایران، این نشان می‌هد که توافق ممکن است!

او در توییت دیگری با اشاره به بازگشت مایکل وایت به آمریکا نوشت: تشکر از ایران. تا انتخابات آمریکا صبر نکنید تا بخواهید یک ماجرای بزرگ درست کنید. من برنده می‌شوم. شما الان به توافق بهتری می‌رسید!

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه