بزرگداشت سالگرد انقلاب ایران در آنکارا

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
بزرگداشت سالگرد انقلاب ایران در آنکارا

فهرست مطالب

بزرگداشت سالگرد انقلاب ایران در آنکارا
مراسم بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب ایران با حضور جمعی از مقامات، سفرا و نمایندگان نظامی، سیاسی و فرهنگی سایر کشورها در آنکارا پایتخت ترکیه برگزار شد.
۱۰.۰۲.۲۰۲۰
بزرگداشت سالگرد انقلاب ایران در آنکارا
آنکارا/خبرگزاری آناتولی
مراسم بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب ایران از سوی سفارت این کشور در آنکارا و با حضور بکر پاکدمیرلی وزیر کشاورزی و جنگلداری ترکیه سفرا و نمایندگان نظامی، سیاسی و فرهنگی سایر کشورها در سالن کنفرانس هتل سوئیس این شهر برگزار شد.
محمد فرازمند سفیر ایران در ترکیه طی سخنانی در این مراسم اظهار داشت:
«ترکیه و ایران روابطی دیرین و در همه زمینه‌های اقتصاد، انرژی، حمل و نقل، امنیت و علوم همکاری دارند. آنکارا و تهران در سازمان همکاری اسلامی، اکو و روند آستانه در حال تشریک مساعی هستند.
میلیونها شهروند ترکیه و ایران از کشورهای همدیگر دیدار می کنند. حدود هشت هزار دانشجوی ایرانی در دانشگاههای مختلف ترکیه مشغول به تحصیل هستند».
بکر پاکدمیرلی، وزیر کشاورزی و جنگلداری ترکیه طی سخنانی در این مراسم گفت:
«روابط میان ترکیه و ایران بسیار قوی و دارای تاریخی هزارساله است. این امر موجب شکل گیری فرهنگ مشترک میان دو کشور و واجد نقشی دائمی و تعیین‌کننده در مناسبات طرفین شده و به مرزهای ما ثبات مشهودی بخشیده است.
امروزه نیز مناسبات ترکیه و ایران در ابعاد سیاسی و اقتصادی و فرهنگی ادامه دارد. ما از سنت همکاری نیرومندی در مسائل منطقه و جهانی برخوداریم. کاهش حجم تبادل تجاری دو کشور را موقت دانسته و امیدواریم به اهداف مورد نظر طرفین نزدیک شویم».
Rate this post
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *