بزرگداشت سالگرد انقلاب ایران در آنکارا - املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

بزرگداشت سالگرد انقلاب ایران در آنکارا

بزرگداشت سالگرد انقلاب ایران در آنکارا
مراسم بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب ایران با حضور جمعی از مقامات، سفرا و نمایندگان نظامی، سیاسی و فرهنگی سایر کشورها در آنکارا پایتخت ترکیه برگزار شد.
۱۰٫۰۲٫۲۰۲۰
بزرگداشت سالگرد انقلاب ایران در آنکارا
آنکارا/خبرگزاری آناتولی
مراسم بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب ایران از سوی سفارت این کشور در آنکارا و با حضور بکر پاکدمیرلی وزیر کشاورزی و جنگلداری ترکیه سفرا و نمایندگان نظامی، سیاسی و فرهنگی سایر کشورها در سالن کنفرانس هتل سوئيس این شهر برگزار شد.
محمد فرازمند سفیر ایران در ترکیه طی سخنانی در این مراسم اظهار داشت:
«ترکیه و ایران روابطی دیرین و در همه زمینه‌های اقتصاد، انرژی، حمل و نقل، امنیت و علوم همکاری دارند. آنکارا و تهران در سازمان همکاری اسلامی، اکو و روند آستانه در حال تشریک مساعی هستند.
میلیونها شهروند ترکیه و ایران از کشورهای همدیگر دیدار می کنند. حدود هشت هزار دانشجوی ایرانی در دانشگاههای مختلف ترکیه مشغول به تحصیل هستند».
بکر پاکدمیرلی، وزیر کشاورزی و جنگلداری ترکیه طی سخنانی در این مراسم گفت:
«روابط میان ترکیه و ایران بسیار قوی و دارای تاریخی هزارساله است. این امر موجب شکل گیری فرهنگ مشترک میان دو کشور و واجد نقشی دائمی و تعیین‌کننده در مناسبات طرفین شده و به مرزهای ما ثبات مشهودی بخشیده است.
امروزه نیز مناسبات ترکیه و ایران در ابعاد سیاسی و اقتصادی و فرهنگی ادامه دارد. ما از سنت همکاری نیرومندی در مسائل منطقه و جهانی برخوداریم. کاهش حجم تبادل تجاری دو کشور را موقت دانسته و امیدواریم به اهداف مورد نظر طرفین نزدیک شویم».

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه