تدابیر کرونایی ترکیه اعتماد به بخش گردشگری را بالا برد

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
تدابیر کرونایی ترکیه اعتماد به بخش گردشگری را بالا برد

فهرست مطالب

دبیرکل «اتحادیه آژانس های مسافرتی شهرهای خواهرخوانده جهان» گفت تدابیر اتخاذ شده در ترکیه در مقابله با کرونا اعتماد به بخش گردشگری را بالا برد.

۱۱.۰۶.۲۰۲۰
تدابیر کرونایی ترکیه اعتماد به بخش گردشگری را بالا برد

آنتالیا/خبرگزاری آناتولی

حسین بارانر، دبیرکل «اتحادیه آژانس های مسافرتی شهرهای خواهرخوانده جهان» در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری آناتولی به بررسی آینده گردشگری پساکرونا پرداخته و گفت: اقدامات و تدابیر اتخاذ شده در ترکیه در مقابله با کرونا اعتماد به حوزه گردشگری را افزایش داده است.

بارانر با اشاره به اثرات جهانی شیوع ویروس جدید کرونا (کووید-۱۹) به ویژه در صنعت گردشگری اظهار کرد: با آغاز روند بازگشت به عادی‌سازی فعالیت‌ها نیز در حوزه گردشگری نیز شروع شده‌است. همکاری ما با آژانس‌های مسافرتی در کشورهای آلمان و روسیه در حال ادامه‌است.

وی افزود: انتظار داریم در آینده نزدیک بازارهای آلمان و روسیه رونق بیشتری پیدا کنند. نمایندگان آژانس‌های مسافرتی خارجی که با آنها دیدار داشتیم همه از اقدامات و تدابیر اتخاذ شده در ترکیه در مقابله با کرونا ابراز رضایت کردند.

او گام های برداشته شده در ترکیه در برابر پاندمی کرونا را بسیار موفقیت آمیز توصیف کرد و گفت: هم وزارت بهداشت و هم وزارت فرهنگ و گردشگری ترکیه در این زمینه اقدامات بسیار موثر و به موقع انجام داده اند.

بارانر خاطرنشان کرد: درمان بدون تبعیض بیماران، انتقال شهروندان مقیم خارج از کشور به ترکیه، نظام سلامت قوی مورد توجه کشورهای اروپایی قرار گرفت. نمایندگان بخش گردشگری نیز در این زمینه با وزارت‌ همکاری کردند.

وی در پایان با اشاره به تدابیر اتخاذ شده توسط هتل‌ها و شرکت‌های مسافرتی از آغاز شیوع کرونا تاکنون گفت: اروپا امروز ترکیه را تحسین می کند. نمی گویند که ترکیه کم و کاستی داشته بلکه می‌گویند بسیار خوب هم تلاش کرده‌اید. یقین دارم این تلاش‌ها در بخش گردشگری به ثمر خواهد رسید.

Rate this post
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *