تداوم اعتراضات علیه ‌کابینه ائتلافی در اسرائیل

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
تداوم اعتراضات علیه ‌کابینه ائتلافی در اسرائیل

فهرست مطالب

اعتراضات در واکنش به توافق بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر اسرائیل و بنتی گانتز رهبر ائتلاف آبی-سفید بر سر تشکیل دولت ائتلافی در مناطق مختلف اسرائیل همچنان ادامه دارد.

۱۴.۰۵.۲۰۲۰
تداوم اعتراضات علیه ‌کابینه ائتلافی در اسرائیل

قدس/خبرگزاری آناتولی

اعتراضات مردمی در واکنش به توافق بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر اسرائیل و بنتی گانتز رهبر ائتلاف آبی-سفید بر سر تشکیل دولت ائتلافی در مناطق مختلف این کشور همچنان ادامه دارد.

گروهی از معترضان امروز با تجمع در مقابل ساختمان مجلس اسرائیل در قدس غربی اعتراض خود را نسبت به امضای این توافق را نشان دادند.

این افراد در حالی که پلاکاردهایی با مضمون “وزیر جنایت” و انتقاد به الحاق بخشی از کرانه باختری اشغالی به اسرائیل حمل می کردند٬ شعارهایی علیه نتانیاهو نیز سر می دادند.

این تظاهرات با تدابیر امنیتی ویژه پلیس برگزار شد.

معترضانی قصد داشتند وارد ساختمان مجلس شوند با ممانعت نیروهای امنیتی اسرائیل روبرو شدند و درگیری‌ها بین آنها و پلیس به وقوع پیوست.

گفتنی است پیشتر بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر اسرائیل و بنتی گانتز رهبر ائتلاف آبی-سفید بر سر تشکیل دولت ائتلافی به توافق رسیدند. هنوز اطلاعاتی درباره جزئیات این توافق‌نامه منتشر نشده است.

Rate this post
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *