ترکیه: از دولت مشروع لیبی در همه ‌زمینه‌ها حمایت می‌کنیم - املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

ترکیه: از دولت مشروع لیبی در همه ‌زمینه‌ها حمایت می‌کنیم

ترکیه: از دولت مشروع لیبی در همه ‌زمینه‌ها حمایت می‌کنیم

سخنگوی حزب عدالت و توسعه ترکیه تاکید کرد آنکارا در کنار مردم لیبی بوده و از دولت مشروع این کشور در همه زمینه‌ها از جمله نظامی پشتیبانی می‌کند.

۱۵٫۰۶٫۲۰۲۰
ترکیه: از دولت مشروع لیبی در همه ‌زمینه‌ها حمایت می‌کنیم

آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

عمر چلیک، سخنگوی حزب عدالت و توسعه ترکیه پس از نشست هیئت تصمیم‌گیری و اجرایی این حزب که با حضور رئیس جمهور رجب طیب اردوغان برگزار شد، اظهار داشت: آنکارا در کنار دولت و ملت لیبی بوده و آماده همکاری و حمایت از دولت السراج در همه زمینه‌ها از جمله پشتیبانی نظامی است.

چلیک با بیان اینکه ارتش لیبی به سوی سرت در حال پیشروی است، تاکید کرد: “ما چون در کنار مردم لیبی هستیم از دولت مشروع نیز حمایت می‌کنیم. ما به نفت یا ثروت دیگران چشم ندوخته‌ایم”.

وی در ادامه گفت: “ما یک کشور مدیترانه هستیم. همانطور که در گذشته در آنجا حضور داشتیم باید به همکاری خود با لیبی ادامه دهیم. باید از منافع خود در مدیترانه حفاظت کنیم. نمی‌توانیم برادران خود را در آنجا به دست پروژه‌های شیطانی دیگران بسپاریم”.

سخنگوی حزب عدالت و توسعه ترکیه همچنین درباره جنجال‌ها بر سر فعالیت‌های حفاری ترکیه در مدیترانه گفت: “ما با صراحت صلح در اژه و دریای مدیترانه را تضمین کرده‌ایم. بنابراین خرابکاری مستمر بخش روم‌نشین قبرس و یونان را بیماری کودکانه‌ می‌دانیم”.

وی همچنین در واکنش به اظهارات مقامات یونان تصریح کرد: “وزیر دفاع یا وزرای دیگر یونان باید یاد بگیرند که با یک دولت بزرگ همچون ترکیه چطور صحبت کنند”.

چلیک همچنین افزود:” هیچ کس به نقض حقوق ترک‌های قبرس حتی در اطراف پایگاه‌ انگلیس فکر هم نکند”.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه