ترکیه از دولت وفاق ملی لیبی حمایت می‌کند

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
ترکیه از دولت وفاق ملی لیبی حمایت می‌کند

فهرست مطالب

سخنگوی حزب عدالت و توسعه ترکیه با اشاره به کودتاگر بودن حفتر تاکید کرد که ترکیه به حمایت از دولت وفاق ملی لیبی که از طرف سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده ادامه می دهد.

۲۸.۰۴.۲۰۲۰

ترکیه از دولت وفاق ملی لیبی حمایت می‌کند

استانبول/خبرگزاری آناتولی

عمر چلیک، سخنگوی حزب عدالت و توسعه ترکیه اظهار داشت: “حفتر اقدام به کودتا کرد؛ ما همچنان از دولت وفاق ملی لیبی که از طرف سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده برای آینده مردم این کشور حمایت می‌کنیم”.

وی در ادامه در ارتباط با توطئه های برخی سرویس‌های اطلاعاتی اروپایی گفت: به خوبی می دانیم که مجزا جلوه دادن علویان از اسلام، سیاستی است که برخی سرویس‌های اطلاعاتی اروپایی برای جداکردن شهروندان علوی ما انجام می دهند. اما شهروندان علوی مان پاسخ دندان شکنی به این اقدامات دادند.

گفتنی است، شب گذشته خلیفه حفتر، رهبر شبه نظامیان کودتاگر در شرق لیبی با انتشار ویدئویی با اشاره به تظاهرات خیابانی که با فراخوان او در مناطق تحت اشغال وی برگزار شده بود، مدعی شد، ”از قدرتی که مردم برای رهبری به وی داده اند” استفاده خواهد کرد.

وی با بیان اینکه توافقنامه صخیرات که تحت نظر سازمان ملل متحد به امضا رسید، فاقد اعتبار است، خود را به عنوان رهبرخودخوانده لیبی معرفی کرد.

حفتر مدعی شد که شبه نظامیان تحت حمایتش با نام ”ارتش ملی لیبی” کنترل کل کشور را به دست خواهند گرفت.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *