ترکیه برای تولید ماسک در آذربایجان تجهیزات فرستاد - املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

ترکیه برای تولید ماسک در آذربایجان تجهیزات فرستاد

ترکیه با ارسال ماشین‌آلات به جمهوری آذربایجان برای تولید ماسک، به این کشور در تامین نیاز مبرم پزشکی در این روزهای کرونایی کمک کرد.

۰۸٫۰۴٫۲۰۲۰
ترکیه برای تولید ماسک در آذربایجان تجهیزات فرستاد

باکو/ روسلان رحیموف/ خبرگزاری آناتولی

تولید ماسک در کارخانه جدید شرکت «کارخانه نساجی باکو» در پارک صنایع شیمیایی سومقایت جمهوری آذربایجان با ماشین‌آلات ارسالی از ترکیه بدون وقفه ادامه دارد.

ساکنه بابایوا، صاحب شرکت کارخانه نساجی باکو و عضو هیئت مدیره اتحادیه بازرگانان و صنعتگران ترکیه-آذربایجان (TÜİB) در مصاحبه با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: این کارخانه را با حمایت دولت ظرف ۲ هفته راه‌اندازی کردیم. مقامات ترکیه نیز در این روند از ما حمایت بسیاری کردند.

وی افزود: وزارت تجارت و اتحادیه صادرکنندگان ترکیه در خصوص تامین ماشین آلات و مواد اولیه به ما بسیار کمک کردند. با یک شرکت ترکیه‌ای قرارداد تامین مواد اولیه امضا کردیم. در این خصوص با مشکلی مواجه نخواهیم شد.

او ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته ۷ نوع ماسک تولید خواهیم کرد. ماسک‌های تولیدی‌ خود را تا یک هفته در بازار آذربایجان به فروش رسانده و نیاز مردم به ماسک‌های پزشکی را به میزان قابل توجهی تامین خواهیم کرد.

لازم به ذکر است کارخانه مذکور دو روز پیش طی مراسمی با حضور الهام علی‌اف، رئیس‌جمهور آذربایجان به بهره‌برداری رسید. در این کارخانه ۳۰ کارگر در ۳ شیفت فعالیت کرده و روزانه و ۱۰۰ هزار ماسک تولید می‌کنند.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه