ترکیه برای تولید ماسک در آذربایجان تجهیزات فرستاد

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
ترکیه برای تولید ماسک در آذربایجان تجهیزات فرستاد

فهرست مطالب

ترکیه با ارسال ماشین‌آلات به جمهوری آذربایجان برای تولید ماسک، به این کشور در تامین نیاز مبرم پزشکی در این روزهای کرونایی کمک کرد.

۰۸.۰۴.۲۰۲۰
ترکیه برای تولید ماسک در آذربایجان تجهیزات فرستاد

باکو/ روسلان رحیموف/ خبرگزاری آناتولی

تولید ماسک در کارخانه جدید شرکت «کارخانه نساجی باکو» در پارک صنایع شیمیایی سومقایت جمهوری آذربایجان با ماشین‌آلات ارسالی از ترکیه بدون وقفه ادامه دارد.

ساکنه بابایوا، صاحب شرکت کارخانه نساجی باکو و عضو هیئت مدیره اتحادیه بازرگانان و صنعتگران ترکیه-آذربایجان (TÜİB) در مصاحبه با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: این کارخانه را با حمایت دولت ظرف ۲ هفته راه‌اندازی کردیم. مقامات ترکیه نیز در این روند از ما حمایت بسیاری کردند.

وی افزود: وزارت تجارت و اتحادیه صادرکنندگان ترکیه در خصوص تامین ماشین آلات و مواد اولیه به ما بسیار کمک کردند. با یک شرکت ترکیه‌ای قرارداد تامین مواد اولیه امضا کردیم. در این خصوص با مشکلی مواجه نخواهیم شد.

او ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته ۷ نوع ماسک تولید خواهیم کرد. ماسک‌های تولیدی‌ خود را تا یک هفته در بازار آذربایجان به فروش رسانده و نیاز مردم به ماسک‌های پزشکی را به میزان قابل توجهی تامین خواهیم کرد.

لازم به ذکر است کارخانه مذکور دو روز پیش طی مراسمی با حضور الهام علی‌اف، رئیس‌جمهور آذربایجان به بهره‌برداری رسید. در این کارخانه ۳۰ کارگر در ۳ شیفت فعالیت کرده و روزانه و ۱۰۰ هزار ماسک تولید می‌کنند.

Rate this post
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *