ترکیه میان خانواده های نیازمند یمنی ۲ هزار بسته‌ مواد غذایی توزیع کرد

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
ترکیه میان خانواده های نیازمند یمنی ۲ هزار بسته‌ مواد غذایی توزیع کرد

فهرست مطالب

هلال احمر ترکیه در چارچوب کمک‌های انسان دوستانه در ماه مبارک رمضان٬ برای خانواده های نیازمند در یمن ۲ هزار بسته مواد غذایی ارسال کرد.

۱۷.۰۵.۲۰۲۰
ترکیه میان خانواده های نیازمند یمنی 2 هزار بسته‌ مواد غذایی توزیع کرد

مارب/خبرگزاری آناتولی

سازمان هلال احمر ترکیه در چارچوب فعالیت‌های بشردوستانه خود در ماه مبارک رمضان میان خانواده های نیازمند در استان‌ مارب یمن٬ ۲ هزار بسته معیشتی توزیع کرد.

مصطفی آیدین، نماینده هلال احمر ترکیه در استان مارب در گفتگو با خبرگزاری آناتولی گفت: قصد داریم در طول ماه مبارک رمضان ۵ هزار بسته مواد غذایی در استان های مختلف یمن توزیع کنیم. در همین چارچوب نیز ۲ هزار بسته معیشتی در بین آوارگان داخلی و خانواده های فقیر در مارب توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه هدف از این کار کاهش نسبی مشکلات خانواده های رنج دیده یمنی در ماه رمضان است گفت: پنجشنبه گذشته نیز هزار بسته مواد غذایی دیگر در مارب توزیع شد.

هلال احمر ترکیه در طول ماه رمضان٬ ۳ برنامه مختلف کمک های انسان دوستانه در یمن که شامل توزیع؛ ۹ هزار، ۵ هزار و ۵۰۰ بسته مواد غذایی مختلف است را انجام می دهد.

Rate this post
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *