ترکیه پروازهای بین‌المللی را از 10 ژوئن از سر می‌گیرد - املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

ترکیه پروازهای بین‌المللی را از ۱۰ ژوئن از سر می‌گیرد

وزیر حمل‌ونقل و زیرساخت ترکیه از آغاز پروازهای بین‌المللی به ۴۰ کشور از دهم ژوئن خبر داد.

۰۴٫۰۶٫۲۰۲۰
ترکیه پروازهای بین‌المللی را از 10 ژوئن از سر می‌گیرد

آنکارا / خبرگزاری آناتولی

عادل کارا اسماعیل اوغلو، وزیر حمل ‌و نقل و زیرساخت ترکیه در پیامی با اشاره به کاهش تدابیر بهداشتی برای مقابله با ویروس جدید کرونا (کووید-۱۹) در پی موفقیت ترکیه در این زمینه در مقایسه با سایر کشورهای جهان، اعلام کرد: طبق برنامه‌ریزی‌ها از دهم ژوئن پروازها به طور تدریجی به ۴۰ کشور آغاز خواهد شد.

وی افزود: هم اکنون با ۱۵ کشور شامل جمهوری ترک قبرس شمالی، اتریش، لیتوانی، صربستان، قزاقستان، آلبانی، بلاروس، امارات متحده عربی، مولداوی، ازبکستان، اوکراین، مراکش، اردن، سودان و ایتالیا در خصوص آغاز پروازهای متقابل به توافق اولیه رسیده‌ایم. 

وزیر حمل‌ و نقل و زیرساخت ترکیه با بیان این‌که سخترین مرحله مقابله با کرونا سپری‌ شده است، ادامه داد:‌ اکنون ما باید به مناسبات خود و تجارت جهانی ادامه دهیم.

به گفته وزیر حمل ‌و نقل ترکیه برنامه آغاز این پروازها بدین شکل خواهد بود؛ 

۱۰ ژوئن: جمهوری ترک قبرس‌شمالی، بحرین، بلغارستان، قطر و یونان

۱۵ ژوئن: آلمان، اتریش، آذربایجان، چکیا، کرواسی، هنگ‌کنگ، سوئد، ژاپن، مقدونیه شمالی، لیتوانی، مجارستان، لهستان، رومانی، صربستان، سنگاپور، اسلوونی و تاجیکستان.

۲۰ ژوئن: هلند و قزاقستان.

۲۲ ژوئن: آلبانی، بوسنی و هرزگوین، دانمارک، استونی، فنلاند، کره جنوبی، ایرلند، مونته‌نگرو، قرقیزستان، لتونی، لوکزامبورگ، نروژ و اسلووکی.

۲۵ ژوئن:‌ بلژیک

وزیر حمل‌ و نقل و زیرساخت ترکیه تصریح کرد: مذاکرات ما در زمینه از سرگیری پروازهای بین‌المللی با ۹۲ کشور دیگر ادامه دارد.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه