ترکیه پناهجویان بازگشته از مرز یونان را قرنطینه کرد

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
ترکیه پناهجویان بازگشته از مرز یونان را قرنطینه کرد

فهرست مطالب

❌ ترکیه پناهجویان بازگشته از مرز یونان را قرنطینه کرد

???? اداره مهاجرت استان ادیرنه ترکیه در چارچوب تدابیر پیشگیرانه در قبال ویروس کرونا، پناهجویانی را که پس از یک ماه انتظار در مرز یونان بازگشته‌اند٬ قرنطینه کرد.

???? اداره مهاجرت استان ادیرنه ترکیه امروز جمعه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: انتظار هزاران پناهجو که قصد داشتند از گذرگاه مرزی پازارکوله این استان وارد یونان شوند٬ پس از یک ماه به پایان رسید.

???? در این اطلاعیه آمده است: برخی از این افراد به خواست خود خواهان بازگشت به ترکیه شده‌اند. برای افرادی که در پی تلاش برای رسیدن به اروپا همچنان منتظر باز شدن گذرگاه مرزی یونان هستند، در مورد شیوع و خطرات ویروس کرونا هشدار داده شده است.

???? اداره مهاجرات ادیرنه همچنین تاکید کرده که با هماهنگی استانداری، پناهجویان بازگشته از محل تجمع آنها در مرز یونان به مهمانخانه‌های که در نظر گرفته شده منتقل شده و در چارچوب اقدامات پیشگیرانه جهت مقابله با ویروس کرونا در مهمانخانه‌های این استان قرنطینه شده‌اند. این افراد پس از اتمام ایام قرنطینه به مناطق مناسب منتقل خواهند شد./خبرگزاری آناتولی

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *