ترکیه: ۱۰۴ هزار و ۳۰ بیمار کرونایی بهبود یافتند

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
ترکیه: ۱۰۴ هزار و ۳۰ بیمار کرونایی بهبود یافتند

فهرست مطالب

ترکیه: ۱۰۴ هزار و ۳۰ بیمار کرونایی بهبود یافتند

وزارت بهداشت ترکیه از ترخیص ۲ هزار و ۳۱۵ بیمار کرونایی دیگر طی یک روز اخیر و بهبودی ۱۰۴ هزار و ۳۰ نفر در این کشور خبر داد.

۱۴.۰۵.۲۰۲۰
ترکیه: 104 هزار و 30 بیمار کرونایی بهبود یافتند

آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

بر اساس آخرین آمار وزارت بهداشت ترکیه، طی یک روز اخیر ۲ هزار و ۳۱۵ بیمار مبتلا به ویروس کووید-۱۹ ترخیص شدند و در مجموع ۱۰۴ هزار و ۳۰ نفر بهبود یافتند.

همچنین شمار مبتلایان کرونا در ترکیه با شناسایی ۱۶۳۵ مورد جدید به ۱۴۴ هزار و ۷۴۹ نفر رسید. از این تعداد ۹۶۳ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بوده و در مجموع ۵۰۸ بیمار نیز به دستگاه تنفسی وصل هستند.

از سوی دیگر با جان باختن ۵۵ تن دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته، شمار قربانیان کرونا در کشور به ۴ هزار و ۷ نفر تن رسید. همچنین در مجموع یک میلیون و ۵۰۸ هزار ۸۲۴ نفر در ترکیه غربالگری کرونا شده‌اند.

فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه در توئیتر خود نوشت: ”تاکنون بیش از ۱.۵ میلیون تست کرونا انجام شده و شیب نزولی بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه و نیازمند به دستگاه تنفسی ادامه دارد. شمار بهبودیافتگان به ۷۱.۸ درصد کل بیماران کرونایی رسیده است. زندگی اجتماعی کنترل شده یعنی رعایت همیشگی تدابیر شیوه جدید زندگی بوده و شرط آن استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی یک متر و نیم است

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *