ترکیه: 104 هزار و 30 بیمار کرونایی بهبود یافتند - املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

ترکیه: ۱۰۴ هزار و ۳۰ بیمار کرونایی بهبود یافتند

ترکیه: ۱۰۴ هزار و ۳۰ بیمار کرونایی بهبود یافتند

وزارت بهداشت ترکیه از ترخیص ۲ هزار و ۳۱۵ بیمار کرونایی دیگر طی یک روز اخیر و بهبودی ۱۰۴ هزار و ۳۰ نفر در این کشور خبر داد.

۱۴٫۰۵٫۲۰۲۰
ترکیه: 104 هزار و 30 بیمار کرونایی بهبود یافتند

آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

بر اساس آخرین آمار وزارت بهداشت ترکیه، طی یک روز اخیر ۲ هزار و ۳۱۵ بیمار مبتلا به ویروس کووید-۱۹ ترخیص شدند و در مجموع ۱۰۴ هزار و ۳۰ نفر بهبود یافتند.

همچنین شمار مبتلایان کرونا در ترکیه با شناسایی ۱۶۳۵ مورد جدید به ۱۴۴ هزار و ۷۴۹ نفر رسید. از این تعداد ۹۶۳ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بوده و در مجموع ۵۰۸ بیمار نیز به دستگاه تنفسی وصل هستند.

از سوی دیگر با جان باختن ۵۵ تن دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته، شمار قربانیان کرونا در کشور به ۴ هزار و ۷ نفر تن رسید. همچنین در مجموع یک میلیون و ۵۰۸ هزار ۸۲۴ نفر در ترکیه غربالگری کرونا شده‌اند.

فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه در توئیتر خود نوشت: ”تاکنون بیش از ۱٫۵ میلیون تست کرونا انجام شده و شیب نزولی بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه و نیازمند به دستگاه تنفسی ادامه دارد. شمار بهبودیافتگان به ۷۱٫۸ درصد کل بیماران کرونایی رسیده است. زندگی اجتماعی کنترل شده یعنی رعایت همیشگی تدابیر شیوه جدید زندگی بوده و شرط آن استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی یک متر و نیم است

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه