تمجید سازمان بهداشت جهانی از کمک‌های پزشکی ترکیه به دیگر کشورها - املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

تمجید سازمان بهداشت جهانی از کمک‌های پزشکی ترکیه به دیگر کشورها

تمجید سازمان بهداشت جهانی از کمک‌های پزشکی ترکیه به دیگر کشورها

سازمان بهداشت جهانی از کمک‌های پزشکی ترکیه به هشتاد کشور جهان در ایام پاندمی کووید-۱۹، تقدیر کرد.

۳۱٫۰۵٫۲۰۲۰

تمجید سازمان بهداشت جهانی از کمک‌های پزشکی ترکیه به دیگر کشورها

ژنو/خبرگزاری آناتولی

مارگارت هریس، سخنگوی سازمان بهداشت جهانی با اشاره به ارسال کمک‌های پزشکی ترکیه به بیش از هشتاد کشور جهان در ایام پاندمی ویروس جدید کرونا «کووید-۱۹»٬ اظهار داشت:‌ این کمک‌ها نمونه خوبی از سخاوت، پشتیبانی و همبستگی است که برای شکست دادن کرونا باید به یکدیگر نشان دهیم.

وی در مصاحبه با خبرنگار آناتولی٬ کمک‌های ترکیه را الگویی برای دیگر کشورهای جهان خوانده و تصریح کرد: ترکیه علاوه بر کشورهایی مانند ایالات متحده، انگلیس، اسپانیا و ایتالیا٬ به کشورهایی حوزه بالکان و همچنین قاره آفریقا نیز کمک‌های پزشکی ارائه کرده است.

هریس با اشاره به میزان شیوع کرونا در مناطق مختلف جهان گفت:‌ برخی از کشورها از جمله ایالات متحده، برزیل، پرو و شیلی در حال حاضر شیوع بسیار متراکم را تجربه می‌کنند. در مناطق دیگر همه گیری گسترده است اما با مداخلات بهداشتی مناسب٬ می‌توان سرعت انتقال ویروس را کاهش داد.

وی همچنین در این باره که آیا قاره آفریقا می‌تواند مرکز جدید شیوع این ویروس باشد یا نه٬‌ اظهار داشت: دقیق نمی‌توان راجع به کانون بعدی این ویروس سخن گفت. ویروس نیز خود به خود از بین نخواهد رفت اما شدت موج‌های جدید کمتر خواهد بود.

گفتنی است مولود چاووش اوغلو٬‌ وزیر امور خارجه ترکیه در تاریخ ۱۵ ماه مه اعلام کرد که ۱۳۵ کشور تقاضا کمک‌های پزشکی از ترکیه کردند که هشتاد مورد از آنان برآورده شد.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه