تهران: ایران آماده مبادله دیگر زندانیان با آمریکاست

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
تهران: ایران آماده مبادله دیگر زندانیان با آمریکاست

فهرست مطالب

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران گفت تهران آمادگی دارد مابقی افرادی که دربند آمریکا هستند را آزاد کرده و بازگرداند.

۰۷.۰۶.۲۰۲۰
تهران: ایران آماده مبادله دیگر زندانیان با آمریکاست

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اعلام کرد: اگر امکان مبادله زندانیان وجود داشته باشد، ما این آمادگی را داریم مابقی افرادی که دربند آمریکا هستند را آزاد کرده و به کشور بازگردانیم.

به گزارش خبرگزاری «ایرنا»، موسوی همچنین درباره ادعای مطرح شده از سوی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا مبنی بر اینکه دولت تهران برای مذاکرات احتمالی با واشنگتن منتظر برگزاری انتخابات در آمریکا است، گفت:” مسائل داخلی آمریکا چندان برای ایران مهم نیست”.

وی همچنین در ادامه اظهار داشت: ” ترامپ مسئله داخلی خود را دارد. انتخابات بحث داخلی آمریکایی‌هاست و ایران هم هیچ‌گاه منتظر تحولات داخلی آمریکا و نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور نبوده و نخواهد بود”.

گفتنی است سیروس عسگری، استاد ایرانی تباری که به اتهام «سرقت اسرار تجاری مرتبط با فعالیت‌های دانشگاهی خود در دانشگاه اوهایو» بازداشت شده بود در ۳ ژوئن وارد ایران شد.

همچنین مایکل وایت، سرباز سابق نیروی دریایی که توسط ایران به مدت ۶۸۳ روز زندانی شده بود نیز آزاد شده و به آمریکا بازگردانده شد.

Rate this post
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *