توجه گسترده رسانه‌های آمریکایی به پزشک مسلمان پروژه تولید واکسن کرونا - املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

توجه گسترده رسانه‌های آمریکایی به پزشک مسلمان پروژه تولید واکسن کرونا

توجه گسترده رسانه‌های آمریکایی به پزشک مسلمان پروژه تولید واکسن کرونا

انتصاب منصف اسلاوی پزشک مسلمان به سمت مدیریت پروژه تولید واکسن کرونا از سوی دونالد ترامپ مورد توجه گسترده‌ رسانه‌های آمریکایی قرار گرفت.

۱۷٫۰۵٫۲۰۲۰
توجه گسترده رسانه‌های آمریکایی به پزشک مسلمان پروژه تولید واکسن کرونا

نیویورک/ خبرگزاری آناتولی

خبر انتصاب منصف اسلاوی، پزشک مسلمان مراکشی الاصل به سمت مدیر پروژه تولید واکسن کووید-۱۹ از سوی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های اجتماعی و مطبوعات ایالات متحده داشت.

این پزشک مجرب که مدیریت پروژه Warp Speed (مافوق سریع) را برعهده گرفته شخصیتی شناخته شده برای جامعه آمریکا به شمار می‌رود.

دکتر منصف که سابقه ۳۰ سال کار در شرکت داروسازی گلاکسواسمیت‌کلاین -جی اس کی (GlaxoSmithKline) را دارد سال ۲۰۱۷ بازنشسته شده یکی از برجسته‌ترین چهره‌های پزشکی کشورهای آفریقایی است.

مسلمانان آمریکایی در رسانه‌های اجتماعی ضمن انتشار پیام‌های حمایت آمیز از منصف بر لزوم تجدیدنظر دولت ترامپ نسبت به جامعه مسلمانان تاکید کردند.

گفتنی است ترامپ روز جمعه گفت: فکر می‌کنم تا پایان سال واکسن را تولید کنیم و برای آنکه به سرعت آن را در دسترس سراسر کشور قرار بگیرد پروژه Warp Speed را آغاز کردیم.

رئیس جمهور آمریکا درباره دکتر منصف تاکید کرد که مدیر این پروژه ایمونولوژیست مشهور جهانی است که طی ۱۰ سال کار در بخش خصوصی به کشف ۱۴ واکسن جدید کمک کرده است. او یکی از محترم‌ترین مردان جهان در تولید واکسن است.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه