توزیع نان درب خانه‌های مردم در استانبول

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
توزیع نان درب خانه‌های مردم در استانبول

فهرست مطالب

استانداری استانبول پس از وضع مقررات منع تردد برای جلوگیری از شیوع کرونا در این شهر، به توزیع نان درب خانه‌های مردم آغاز کرد.

۱۱.۰۴.۲۰۲۰
توزیع نان درب خانه‌های مردم در استانبول

استانبول/ الف کوچوک/ خبرگزاری آناتولی

علی یرلی‌کایا، استاندار استانبول با انتشار پیامی در صفحه توییتر خود، اظهار داشت: در هر گوشه و کنار استانبول در خدمت مردم هستیم. تمام نانوایی‌ها به تولید نان ادامه می‌دهند. اعضای گروه حمایت اجتماعی «وفا» نیز به خانه شهروندانی که درخواست نان کرده‌اند، نان می‌برند.

استاندار استانبول به همراه این پیام خود از هشتگ «EvindeKalİstanbul» استفاده و تصاویری از لحظات توزیع نان توسط ماموران پلیس ترکیه را نیز منتشر کرد.

لازم به ذکر است دولت ترکیه در راستای مقابله با کرونا در ۳۰ کلانشهر و استان به مدت دو روز (شنبه و یکشنبه) ممنوعیت رفت‌و‌آمد اعلام کرد.

گروه حمایت اجتماعی وفا متشکل از داوطلبان از بنیادهای خیریه، نهادهای پزشکی، سربازان، کارمندان نهادهای دولتی و خصوصی و هلال احمر ترکیه است. این امدادگران پس از دریافت تماس‌ بلافاصله برای تامین نیازهای شهروندان اقدام می‌کنند.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *