حمایت آنکارا از دانشجویان و خانواده‌های ترک مقیم آمریکا در ایام کرونایی

انجمن‌های وابسته به ترک‌های مقیم آمریکا با پشتیبانی دولت ترکیه٬ در ایام کرونایی به حمایت از دانشجویان و خانواده‌های ترک ادامه می‌دهند.

۰۵.۰۵.۲۰۲۰
حمایت آنکارا از دانشجویان و خانواده‌های ترک مقیم آمریکا در ایام کرونایی

نیویورک/ خبرگزاری آناتولی

انجمن‌های وابسته به ترک‌های مقیم آمریکا٬ با حمایت مالی سازمان ترک‌های خارج از کشور و جوامع خویشاوند ترکیه و همکاری کمیته راهبری ترکیه و آمریکا٬ به تلاش‌های خود در راستای کمک و حمایت از دانشجویان و خانواده‌های ترک که از بیماری ویروس کرونا (کووید -۱۹) و تاثیرات آن رنج می‌برند ادامه می دهند.

بر این اساس اعضای چندین انجمن وابسته به ترک‌های مقیم منطقه پاترسون در ایالت نیوجرسی ایالات متحده که دارای بیشترین موارد ابتلا به ویروس کرونا است اقدام به جمع آوری و توزیع کمکهای انسانی کردند.

اعضای خیر این انجمن‌ها به طور داوطلبانه در حیاط مسجد بزرگ پاترسون گرد هم آمده و صدها بسته مواد غذایی و لوازم بهداشتی را آماده و در بین خانواده‌ها و دانشجویان ترک مقیم آمریکا توزیع کردند.

خلیل موتلو، رئیس کمیته راهبری ترکیه و آمریکا نیز در گفتگوی ویدئویی با یاووز سلیم کران، معاون وزیر امور خارجه ترکیه ضمن اشاره به این کمک‌ها گفت: هر هفته در بین ۴۰۰ خانواده کمکهای انسانی توزیع می‌کنیم. حمایت مالی سازمان ترک‌های خارج از کشور و جوامع خویشاوند ترکیه بی وقفه ادامه دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.