حمایت عشایر عربی عراق از عملیات ضدتروریستی ترکیه علیه مواضع پ.ک.ک

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
حمایت عشایر عربی عراق از عملیات ضدتروریستی ترکیه علیه مواضع پ.ک.ک

فهرست مطالب

عشایر عربی در عراق از عملیات ضدتروریستی موسوم به “پنجه-عقاب” نیروهای مسلح ترکیه علیه گروه تروریستی پ.ک.ک حمایت کردند.

۱۵.۰۶.۲۰۲۰
حمایت عشایر عربی عراق از عملیات ضدتروریستی ترکیه علیه مواضع پ.ک.ک

بغداد/ حیدر قره‌آلپ/ خبرگزاری آناتولی

شیخ مزاحم الحویت، سخنگوی عشایر عربی در استان نینوا که نمایندگی قبیله‌ها در استان‌های کرکوک، صلاح‌الدین و دیاله را برعهده دارد طی بیانیه‌ای اعلام کرد که از عملیات ضدتروریستی موسوم به “پنجه-عقاب” نیروهای مسلح ترکیه علیه گروه تروریستی پ.ک.ک حمایت می کنند.

الحویت در این بیانیه با اشاره به اینکه زنان بی‌گناه عرب در زندان‌های تحت کنترل گروه تروریستی پ.ک.ک در کوه سنجار اسیر هستند، گفت: “این عملیات همچنین پاسخی به شکنجه و تجاوز جنسی علیه این زنان زندانی است”.

وی با اشاره به اینکه در سنجار ۸ زندان زیرزمینی وجود دارد، تصریح کرد در این زندان‌ها ۸۰ عرب بی‌گناه از جمله زنان به سر می‌برند.

این سخنگو همچنین با تاکید بر اینکه گروه تروریستی پ.ک.ک در شهرهای سنجار، مخمور و مناطق مجاور آن‌ها مرتکب جنایات علیه بشریت می‌شود از دولت مرکزی عراق، مجلس بغداد، اداره اقلیم کرد شمال عراق و مجلس اربیل خواست تا تصمیمی مبنی بر خروج پ.ک.ک از شمال این کشور را اتخاذ کنند.

گفتنی است جنگنده‌های ارتش ترکیه که از نیمه شب گذشته از پایگاه‌ها مختلف کشور به پرواز در آمده‌اند، لانه‌های تروریست‌ها را در سنجار، کاراجاک، قندیل، زاپ، آواشین- باسیان، قارا و خاکورک هدف قرار داده و منهدم می‌کنند.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *