حمله راکتی شبه‌نظامیان حفتر به فرودگاه معیتیقه طرابلس

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
حمله راکتی شبه‌نظامیان حفتر به فرودگاه معیتیقه طرابلس

فهرست مطالب

شبه‌نظامیان حامی حفتر فرودگاه بین‌المللی «معیتیقه» در پایتخت لیبی و مناطق مسکونی اطراف آن را با راکت گراد هدف قرار دادند.

۰۸.۰۵.۲۰۲۰
حمله راکتی شبه‌نظامیان حفتر به فرودگاه معیتیقه طرابلس

طرابلس/ خبرگزاری آناتولی

مصطفی المجعی، سخنگوی عملیات «برکان الغضب» دولت وفاق ملی لیبی که از سوی سازمان ملل متحد به‌رسمیت شناخته می‌شود، به خبرنگار آناتولی گفت: شبه‌نظامیان خلیفه حفتر فرودگاه بین‌المللی «معیتیقه» و مناطق مسکونی شرفه الملاحه در طرابلس را با راکت گراد هدف حمله قرار دادند.

وی افزود: در این حملات که حدود یک ساعت ادامه یافت،هیچ فردی کشته یا زخمی نشده اما خسارت مالی در پی داشته است.

دفتر اطلاع رسانی عملیات «برکان الغضب» ارتش لیبی دیروز اعلام کرد براثر حملات شبه‌نظامیان خلیفه حفتر طی یک هفته گذشته به مناطق مسکونی در طرابلس پایتخت این کشور ۱۵ غیرنظامی از جمله کودکان کشته و حدود ۳۰ تن دیگر زخمی شدند.

گفتنی است خلیفه حفتر، فرمانده شبه‌نظامیان شرق لیبی در تاریخ ۱۲ دسامبر جاری اعلام کرد که حمله سرنوشت‌سازی در طرابلس انجام خواهد داد. او در ۴ آوریل گذشته حملاتی را برای تصرف این شهر آغاز کرد.

یگان‌های وابسته به شورای ریاست جمهوری دولت وفاق ملی لیبی که توسط سازمان ملل به رسمیت شناخته شده است، در واکنش به این تحرکات نظامی حفتر عملیات «برکان الغضب» را راه‌اندازی کردند.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *