خدمات «گروه حمایت اجتماعی وفا» برای مردم استانبول

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
خدمات «گروه حمایت اجتماعی وفا» برای مردم استانبول

فهرست مطالب

گروه حمایت اجتماعی وفا در راستای خرید مایحتاج روزانه سالمندان بالای ۶۵ سال و بیماران مزمن از یکشنبه گذشته تاکنون به ۲۸ هزار و ۳۷۱ تماس در استانبول پاسخ داد.

۲۶.۰۳.۲۰۲۰
خدمات «گروه حمایت اجتماعی وفا» برای مردم استانبول

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

تیم‌های «گروه حمایت اجتماعی وفا» که برای تامین نیاز‌های اساسی سالمندان بالای ۶۵ سال و افراد دارای امراض مزمن روز یکشنبه گذشته تشکیل شده است تاکنون به تماس‌های ۲۸ هزار و ۳۷۱ نفر در استانبول پاسخ داده و نیازهای آنها را برآورده‌اند.

استانداری استانبول با انتشار بیانیه‌ای خاطرنشان کرد که پس از اعمال محدودیت برای خروج سالمندان بالای ۶۵ سال و افراد دارای امراض مزمن از منازل خود، گروه‌های ویژه برای پیشگیری از ابتلای سالمندان بالای ۶۵ سال و افراد دارای امراض مزمن به ویروس کرونا و تامین نیازهای اساسی آنها تشکیل شده است.

شهروندانی که قصد داشتند از طریق شماره‌های ۱۱۲، ۱۵۵ و ۱۵۶ از خدمات «گروه حمایت اجتماعی وفا» بهره‌مند شوند، به مراکز ارتباطاتی وفا در ۳۹ شهرستان هدایت شده‌اند.

در این راستا از یکشنبه گذشته تاکنون به تماس‌های ۲۸ هزار و ۳۷۱ نفر در استانبول پاسخ داده شده و نیازهای ۲۵ هزار و ۳۶۴ نفر رفع و به ۳ هزار و ۷ نفر نیز اطلاعات لازم ارائه شده است.

در این بیانیه همچنین بر همبستگی میان نهاد‌ها و مردم استانبول تاکید شده است.

Rate this post
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *