وبلاگ

thumbs b c 4b502938d087a8ee9f61b6e73d51f1fe - خدمات «گروه حمایت اجتماعی وفا» برای مردم استانبول

گروه حمایت اجتماعی وفا در راستای خرید مایحتاج روزانه سالمندان بالای ۶۵ سال و بیماران مزمن از یکشنبه گذشته تاکنون به ۲۸ هزار و ۳۷۱ تماس در استانبول پاسخ داد.

۲۶.۰۳.۲۰۲۰
thumbs b c 4b502938d087a8ee9f61b6e73d51f1fe - خدمات «گروه حمایت اجتماعی وفا» برای مردم استانبول

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

تیم‌های «گروه حمایت اجتماعی وفا» که برای تامین نیاز‌های اساسی سالمندان بالای ۶۵ سال و افراد دارای امراض مزمن روز یکشنبه گذشته تشکیل شده است تاکنون به تماس‌های ۲۸ هزار و ۳۷۱ نفر در استانبول پاسخ داده و نیازهای آنها را برآورده‌اند.

استانداری استانبول با انتشار بیانیه‌ای خاطرنشان کرد که پس از اعمال محدودیت برای خروج سالمندان بالای ۶۵ سال و افراد دارای امراض مزمن از منازل خود، گروه‌های ویژه برای پیشگیری از ابتلای سالمندان بالای ۶۵ سال و افراد دارای امراض مزمن به ویروس کرونا و تامین نیازهای اساسی آنها تشکیل شده است.

شهروندانی که قصد داشتند از طریق شماره‌های ۱۱۲، ۱۵۵ و ۱۵۶ از خدمات «گروه حمایت اجتماعی وفا» بهره‌مند شوند، به مراکز ارتباطاتی وفا در ۳۹ شهرستان هدایت شده‌اند.

در این راستا از یکشنبه گذشته تاکنون به تماس‌های ۲۸ هزار و ۳۷۱ نفر در استانبول پاسخ داده شده و نیازهای ۲۵ هزار و ۳۶۴ نفر رفع و به ۳ هزار و ۷ نفر نیز اطلاعات لازم ارائه شده است.

در این بیانیه همچنین بر همبستگی میان نهاد‌ها و مردم استانبول تاکید شده است.

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اپلیکیشن مهاجرتی شایان!

با نصب اپ مهاجرتی شایان میتوانیداز خدمات ویژه ای برخوردار شوید:

  • آموزش زبان ترکی
  • مناطق تفریحی، بهترین هتل ها، اوت لت ها
  • نقشه آفلاین
  • راهنمای کامل زندگی در ترکیه
  • پروژه های املاک
  • و ده ها امکانات دیگر...