گروه حمایت اجتماعی وفا در راستای خرید مایحتاج روزانه سالمندان بالای ۶۵ سال و بیماران مزمن از یکشنبه گذشته تاکنون به ۲۸ هزار و ۳۷۱ تماس در استانبول پاسخ داد.

۲۶.۰۳.۲۰۲۰
خدمات «گروه حمایت اجتماعی وفا» برای مردم استانبول

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

تیم‌های «گروه حمایت اجتماعی وفا» که برای تامین نیاز‌های اساسی سالمندان بالای ۶۵ سال و افراد دارای امراض مزمن روز یکشنبه گذشته تشکیل شده است تاکنون به تماس‌های ۲۸ هزار و ۳۷۱ نفر در استانبول پاسخ داده و نیازهای آنها را برآورده‌اند.

استانداری استانبول با انتشار بیانیه‌ای خاطرنشان کرد که پس از اعمال محدودیت برای خروج سالمندان بالای ۶۵ سال و افراد دارای امراض مزمن از منازل خود، گروه‌های ویژه برای پیشگیری از ابتلای سالمندان بالای ۶۵ سال و افراد دارای امراض مزمن به ویروس کرونا و تامین نیازهای اساسی آنها تشکیل شده است.

شهروندانی که قصد داشتند از طریق شماره‌های ۱۱۲، ۱۵۵ و ۱۵۶ از خدمات «گروه حمایت اجتماعی وفا» بهره‌مند شوند، به مراکز ارتباطاتی وفا در ۳۹ شهرستان هدایت شده‌اند.

در این راستا از یکشنبه گذشته تاکنون به تماس‌های ۲۸ هزار و ۳۷۱ نفر در استانبول پاسخ داده شده و نیازهای ۲۵ هزار و ۳۶۴ نفر رفع و به ۳ هزار و ۷ نفر نیز اطلاعات لازم ارائه شده است.

در این بیانیه همچنین بر همبستگی میان نهاد‌ها و مردم استانبول تاکید شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.