خدمات «گروه حمایت اجتماعی وفا» برای مردم استانبول - املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

خدمات «گروه حمایت اجتماعی وفا» برای مردم استانبول

گروه حمایت اجتماعی وفا در راستای خرید مایحتاج روزانه سالمندان بالای ۶۵ سال و بیماران مزمن از یکشنبه گذشته تاکنون به ۲۸ هزار و ۳۷۱ تماس در استانبول پاسخ داد.

۲۶٫۰۳٫۲۰۲۰
خدمات «گروه حمایت اجتماعی وفا» برای مردم استانبول

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

تیم‌های «گروه حمایت اجتماعی وفا» که برای تامین نیاز‌های اساسی سالمندان بالای ۶۵ سال و افراد دارای امراض مزمن روز یکشنبه گذشته تشکیل شده است تاکنون به تماس‌های ۲۸ هزار و ۳۷۱ نفر در استانبول پاسخ داده و نیازهای آنها را برآورده‌اند.

استانداری استانبول با انتشار بیانیه‌ای خاطرنشان کرد که پس از اعمال محدودیت برای خروج سالمندان بالای ۶۵ سال و افراد دارای امراض مزمن از منازل خود، گروه‌های ویژه برای پیشگیری از ابتلای سالمندان بالای ۶۵ سال و افراد دارای امراض مزمن به ویروس کرونا و تامین نیازهای اساسی آنها تشکیل شده است.

شهروندانی که قصد داشتند از طریق شماره‌های ۱۱۲، ۱۵۵ و ۱۵۶ از خدمات «گروه حمایت اجتماعی وفا» بهره‌مند شوند، به مراکز ارتباطاتی وفا در ۳۹ شهرستان هدایت شده‌اند.

در این راستا از یکشنبه گذشته تاکنون به تماس‌های ۲۸ هزار و ۳۷۱ نفر در استانبول پاسخ داده شده و نیازهای ۲۵ هزار و ۳۶۴ نفر رفع و به ۳ هزار و ۷ نفر نیز اطلاعات لازم ارائه شده است.

در این بیانیه همچنین بر همبستگی میان نهاد‌ها و مردم استانبول تاکید شده است.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه