خرید قسطی ملک در ترکیه | خرید خانه در استانبول - املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

خرید قسطی ملک در ترکیه | خرید خانه در استانبول

خرید قسطی ملک در ترکیه | خرید خانه در استانبول

امروزه پرداخت اجاره بهاء به ویژه برای کسانی که در شهرهای بزرگ زندگی می کنند ، از نظر مالی و اقتصادی هزینه های بسیار جدی را به خانواده تحمیل می نماید. به این معنا ، مستاجرین به دنبال راهی هستند که هرچه سریع تر بتوانند به جای پرداخت اجاره بهاء اقساط خرید خانه در ترکیه را پرداخت نمایند. به خصوص اقشار متوسط جامعه با درآمد متوسط می توانند به راحتی نسبت به خرید قسطی خانه در استانبول اقدام نمایند. ( خرید قسطی ملک در ترکیه  )

بسیاری از ایرانیانی که تمایل به خرید ملک در ترکیه دارند ترجیح می دهند که با توجه به بودجه ای که در اختیار دارند نسبت به خرید قسطی خانه در استانبول اقدام نمایند. البته در نظر داشته باشید که با خرید قسطی خانه در استانبول با مبلغ کمتر از ۲۵۰۰۰۰ دلار شما نمی تواندی نسبت به اخذ شهروندی ترکیه در کوتاهترین زمان از طریق خرید ملک در ترکیه اقدام نمایید بلکه می توانید فقط برای اقامت دایم ترکیه برای خود ، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال اقدام نمایید. توجه داشته باشید که خرید خانه در ترکیه به مراتب از ایران راحت تر و کم هزینه تر می باشد به همین دلیل بسیاری از افراد که قصد اقامت بلند مدت در ترکیه و یا حتی قصد اقامت یکساله در ترکیه را دارند ترجیح می دهند به جای اجاره خانه در استانبول نسبت به خرید ملک اقدام با توجه به بودجه خود اقدام نمایند. در این بین بیشترین آمار خرید ملک در ترکیه در سال ۲۰۱۹ مربوط به شهرهای استانبول، ازمیر، آنکارا و آنتالیا و سپس سایر شهرهای ترکیه بوده است. استانبول به دلیل دارا بودن امکانات بیشتر اولین گزینه اتباع خارجی و به خصوص ایرانیان در چند سال گذشته بوده است.

خرید قسطی خانه از شرکت های ساختمانی

در ترکیه و به خصوص در استانبول تعداد زیادی شرکت های ساختمانی و یا پروژه های مسکونی فعال وجود دارند که اقدام به فروش خانه ها به صورت اقساطی می نمایند. البته لازم به ذکر است که برخی از این شرکت ها واحدهای مسکونی خود را به سرمایه گذاران با قیمت های جذاب و شرایط پرداخت راحت می فروشند البته در بسیاری از مواقع ممکن است از طریق ایجاد کمپین های ویژه فروش در برخی از ایام سال حتی از حالت عادی نیز برای فروش قیمت های بسیار پایین تری را در نظر بگیرند و همچنین شرایط پرداختی راحت تری را برای مشتریان خود اعلام می کنند. مثلا استفاده از وام  و یا تقسیط بندی پرداختی ها. به همین دلیل به شما توصیه می شود حتما در صورت موجود بودن از این کمپن های برای خرید قسطی خانه در استانبول استفاده کنید. در نظر داشته باشید در زمانی که شما اقدام به خریداری از این کمپپن ها به خصوص در شهر استانبول می کنید در مورد سند واحد مسکونی مطمن شوید به این معنی که در ترکیه حتی در صورتی که شما خانه ای را پیش خرید می کنید شرکت مذکور باید برای واحد مسکونی و یا تجاری- اداری سند رسمی صادر نماید. و همچنین در صورتی که قرار است در چند قسط مبلغ خرید خانه را به حساب شرکت واریز نمایید در مرحله اول نسبت به افتتاح حساب در ترکیه اقدام نمایید و مبالغ را از حساب خود به حساب رسمی شرکت حواله نمایید.

روش های خرید خانه به صورت اقساطی

یکی از مهم ترین آیتم هایی که در هنگام خرید خانه به خصوص با صورت اقساطی باید مد نظر قرار دهید مقدار مبلغی می باشد که شما باید برای پیش پرداخت آن را ارایه دهید. در بسیاری از موارد برای خرید قسطی خانه در استانبول شما لازم است تا حداقل یک سوم از مبلغ را برای پیش خرید کردن در اختیار داشته باشید. البته لازم به ذکر است هر چقدر مقدار مبلغی که شما برای پیش پرداخت که بایستی در اولین مرحله پرداخت کنید بیشتر باشد از درصد سودی که باشد برای سایر اقساط پرداخت کنید کمتر می شود. به همین سبب به شما توصیه می شود که تا حد امکان مبلغ پیش پرداخت خود را افزایش دهید.

خرید قسطی خانه در استانبول با وام بانکی

برای بسیاری از افراد استفاده از وام بانکی در ترکیه برای خرید خانه اولویت اول می باشد. در نظر داشته باشید که بسیاری از بانک ها در ترکیه برای خرید مسکن وام اعطاء می کنند اما در بیشتر اوقات این وام ها مشمول اتباع خارجی در ترکیه نمی شود و در صورتی که یک بانک با اعطای وام برای خرید ملک در ترکیه موافقت کرد حتما سند منزل و یا ملک شما تحت توقیف بانک خواهد بود تا زمانی که شما نسبت به تسویه وام خود اقدام نمایید. همچنین در بیشتر موارد درصد سود بانک برای اعطای وام به مراتب بیشتر از خود شرکت های سازنده می باشد. به همین دلیل باید در نظر داشته باشید که به دلیل بالا بودن نرخ بهره ی بانکی، هزینه پرونده و بیمه عمر شخصی، بسیاری از سرمایه گذاران خارجی که قصد سرمایه گذاری در ترکیه را دارند از گرفتن وام بانکی خودداری می کنند. از طرف دیگر بازپرداخت وام مسکنی که از بانک گرفته شده، به خصوص برای سرمایه گذاران در گروه های با درآمد متوسط ​​و کم، بسیار سنگین خواهد بود.

البته سرمایه گذاران متقاضی وام بانکی با درآمد متوسط به بالا در ترکیه جهت خرید مسکن ، در صورت درخواست وام برای خرید خانه این فرصت را دارند که اقساط خود را راحت تر پرداخت کنند. زیرا مدل های خرید و روش های پرداخت برای کسانی که سطح درآمد بالاتری دارند و در حال خرید خانه هستند تغییر می کند. وقتی از نظر مالی توان بالایی دارید به نسبت کیفیت خانه هایی که قصد خرید آنها را دارید نیز متفاوت خواهد بود و همچنین نحوه پرداخت شما یعنی در صورتی که بتوانید نصف قیمت خانه را در ابتدا پرداخت کنید شرایط پرداخت شما و نرخ اقساط ماهانه پایین تر خواهد بود.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه