خیابان‌های آرام استانبول پس از اعلام ممنوعیت رفت‌وآمد

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
خیابان‌های آرام استانبول پس از اعلام ممنوعیت رفت‌وآمد

فهرست مطالب

استانبول به دنبال اعلام ممنوعیت رفت‌وآمد ۲ روزه در چارچوب تدابیر پیشگیرانه از شیوع کووید-۱۹، یکی از آرام‌ترین روزهای خود را سپری کرد.

۱۱.۰۴.۲۰۲۰
خیابان‌های آرام استانبول پس از اعلام ممنوعیت رفت‌وآمد

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

در پی اعلام ممنوعیت رفت‌وآمد ۲ روزه در ۳۰ کلانشهر و یک استان ترکیه در چارچوب تدابیر پیشگیرانه از شیوع کووید-۱۹، استانبول یکی از آرام‌ترین روزهای خود را پشت سر گذاشت.

خیابان‌ها و میادین اصلی مناطق اوسکودار، کادی‌کوی و مال‌تپه در بخش آسیایی استانبول در حالی خلوت‌ترین روز خود را سپری کردند که سواحل میزبان پرندگان و مرغ‌های دریایی بودند.

همچنین در بخش اروپایی استانبول نیز خیابان‌ها و میادین اصلی مناطق بشیکتاش، ساری‌یر و بی‌اوغلو که از مکان‌های پرازدحام شهر به حساب می آیند، در این روز خالی از جمعیت بودند.

نیروهای پلیس نیز به گشت‌زنی در محلات ادامه داده و رانندگان خودروهای شخصی را متوقف کرده و به جز افرادی که اجازه تردد داشتند به کسی اجازه عبور و مرور ندادند.

بنا به نقشه ترافیکی کلانشهر استانبول ساعت اوج ترافیک از ۱۲:۴۵ ( به وقت محلی) هشت درصد بوده است.

گفتنی است است دولت ترکیه روز گذشته در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا در ۳۰ کلانشهر و استان به مدت دو روز (شنبه و یکشنبه) ممنوعیت رفت‌و‌آمد اعلام کرد.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *