دست‌کم ۱۳۸ هزار نفر در ترکیه کرونا را شکست دادند

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
دست‌کم ۱۳۸ هزار نفر در ترکیه کرونا را شکست دادند

فهرست مطالب

دست‌کم ۱۳۸ هزار نفر در ترکیه کرونا را شکست دادند

شمار بهبودیافتگان کووید-۱۹ در ترکیه با درمان ۲۶۴۷ بیمار دیگر طی ‌شبانه‌روز گذشته به ۱۳۷ هزار و ۹۶۹ نفر رسید.

۰۷.۰۶.۲۰۲۰
دست‌کم 138 هزار نفر در ترکیه کرونا را شکست دادند

آنکارا/ویروس کرونا

وزارت بهداشت ترکیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: با اتمام درمان ۲۶۴۷ بیمار کرونایی دیگر طی شبانه‌روز گذشته٬ مجموع کل بهبودیافتگان کووید-۱۹ در کشور به ۱۳۷ هزار و ۹۶۹ تن افزایش یافت.

بر اساس این بیانیه، در یک روز گذشته ۳۵ هزار و ۳۳۵ تست کرونا انجام گرفته و ۹۱۴ مورد جدید ابتلا به این ویروس در کشور به ثبت رسیده است. همچنین ۲۳ نفر نیز طی۲۴ ساعت گذشته جان خود را از دست داده‌اند.

بر این اساس، مجموع مبتلایان به ۱۷۰ هزار و ۱۳۲ تن و شمار قربانیان نیز به ۴ هزار و ۶۹۲ نفر رسیده است. در ترکیه تاکنون در مجموع دو میلیون و ۳۳۸ هزار و ۵۹۳ تست کرونا صورت گرفته است. همچنین تعداد بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه ۶۱۳ نفر، تعداد بیماران متصل به دستگاه تنفس مصنوعی ۲۷۴ نفر و شمار کل بهبودیافتگان نیز ۱۳۷ هزار ۹۶۹ نفر گزارش شده است.

در این میان فخرالدین کوجا٬ وزیر بهداشت ترکیه در حساب توئیتر خود اعلام کرد: “بررسی‌های صورت گرفته نشان داد که ۱۹۰ نفر در یک استان ما به دلیل عیادت یک مریض کرونایی، به این بیماری مبتلا شده‌اند. در یک استان دیگر کشورمان نیز ۵۸ نفر پس از حضور در مراسم بدرقه سربازان به این ویروس آلوده شده‌اند. آمار جدید بهبود یافتگان نیز به ۲۶۴۷ نفر رسید. همزمان با کاهش تدابیر تهدید‌ها نیز افزایش می‌یابد”.

Rate this post
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *