دست‌کم 138 هزار نفر در ترکیه کرونا را شکست دادند - املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

دست‌کم ۱۳۸ هزار نفر در ترکیه کرونا را شکست دادند

دست‌کم ۱۳۸ هزار نفر در ترکیه کرونا را شکست دادند

شمار بهبودیافتگان کووید-۱۹ در ترکیه با درمان ۲۶۴۷ بیمار دیگر طی ‌شبانه‌روز گذشته به ۱۳۷ هزار و ۹۶۹ نفر رسید.

۰۷٫۰۶٫۲۰۲۰
دست‌کم 138 هزار نفر در ترکیه کرونا را شکست دادند

آنکارا/ویروس کرونا

وزارت بهداشت ترکیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: با اتمام درمان ۲۶۴۷ بیمار کرونایی دیگر طی شبانه‌روز گذشته٬ مجموع کل بهبودیافتگان کووید-۱۹ در کشور به ۱۳۷ هزار و ۹۶۹ تن افزایش یافت.

بر اساس این بیانیه، در یک روز گذشته ۳۵ هزار و ۳۳۵ تست کرونا انجام گرفته و ۹۱۴ مورد جدید ابتلا به این ویروس در کشور به ثبت رسیده است. همچنین ۲۳ نفر نیز طی۲۴ ساعت گذشته جان خود را از دست داده‌اند.

بر این اساس، مجموع مبتلایان به ۱۷۰ هزار و ۱۳۲ تن و شمار قربانیان نیز به ۴ هزار و ۶۹۲ نفر رسیده است. در ترکیه تاکنون در مجموع دو میلیون و ۳۳۸ هزار و ۵۹۳ تست کرونا صورت گرفته است. همچنین تعداد بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه ۶۱۳ نفر، تعداد بیماران متصل به دستگاه تنفس مصنوعی ۲۷۴ نفر و شمار کل بهبودیافتگان نیز ۱۳۷ هزار ۹۶۹ نفر گزارش شده است.

در این میان فخرالدین کوجا٬ وزیر بهداشت ترکیه در حساب توئیتر خود اعلام کرد: “بررسی‌های صورت گرفته نشان داد که ۱۹۰ نفر در یک استان ما به دلیل عیادت یک مریض کرونایی، به این بیماری مبتلا شده‌اند. در یک استان دیگر کشورمان نیز ۵۸ نفر پس از حضور در مراسم بدرقه سربازان به این ویروس آلوده شده‌اند. آمار جدید بهبود یافتگان نیز به ۲۶۴۷ نفر رسید. همزمان با کاهش تدابیر تهدید‌ها نیز افزایش می‌یابد”.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه