ربوده شدن ۱۶ دریانورد در خلیج گینه

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
ربوده شدن ۱۶ دریانورد در خلیج گینه

فهرست مطالب

ربوده شدن ۱۶ دریانورد در خلیج گینه

دزدان دریایی طی ۴ روز گذشته ۱۶ نفر را در خیلج گینه ربوده اند.

۰۵.۰۵.۲۰۲۰
ربوده شدن 16 دریانورد در خلیج گینه

داکا/خبرگزاری آناتولی

شانزده دریانورد طی ۴ روز گذشته در خیلج گینه توسط دزدان دریایی ربوده شده اند. این خلیج به دلیل حملات مکرر دزدان دریایی٬ به عنوان خطرناکترین منطقه دریایی در جهان شناخته می شود.

براساس اخبار سایتهای دریایی بین المللی، ۳ کشتی در روزهای اول تا چهارم ماه مه در سواحل نیجریه و گابن٬ هدف حملات دزدان دریایی واقع شده اند.

در ابتدای ماه مه، دزدان دریایی با استفاده از قایق موتوری به یک کشتی پانامایی حامل نفت در سواحل نیجریه نزدیک شده و پس از به دست گرفتن کنترل آن٬ ۱۰ نفر از خدمه آن را ربودند.

همچنین طی این مدت دو حمله دیگر نیز در آبهای گابن و با استفاده از قایق های ماهی گیری انجام شد و دزدان دریایی ۳ دریانورد اندونزیایی، ۲ سنگالی و ۱ کره جنوبی را گروگان گرفته و با خود بردند.

خلیج گینه به دلیل حملات مکرر دزدان دریایی٬ به عنوان خطرناکترین منطقه دریایی در جهان شناخته شده و نود درصد از حملات دزدان دریایی به کشتی ها در جهان در این خلی رخ می دهد.

براساس داده های دفتر بین المللی دریایی (BIM)٬ این خلیج در سال ۲۰۱۸ ٬ شاهد ۷۸ حمله به کشتی ها بود که در سال ۲۰۱۹ به ۱۲۱ مورد افزایش یافت.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *