روحانی: مساجد ۱۳۲ شهرستان با وضعیت سفید از فردا بازگشایی می‌ شود

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
روحانی: مساجد ۱۳۲ شهرستان با وضعیت سفید از فردا بازگشایی می‌ شود

فهرست مطالب

روحانی: مساجد ۱۳۲ شهرستان با وضعیت سفید از فردا بازگشایی می‌ شود

رئیس جمهوری ایران با اعلام بازگشایی مساجد ۱۳۲ شهرستان با وضعیت سفید از احتمال بازشدن مدارس نیز از ۲۷ اردیبهشت در مناطق سفید خبر داد.

۰۳.۰۵.۲۰۲۰
روحانی: مساجد 132 شهرستان با وضعیت سفید از فردا بازگشایی می‌ شود

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران در جلسه کشوری مقابله با کرونا اظهار کرد: مساجد ۱۳۲ شهرستان که شرایط منطقه سفید و کم خطر دارند با رعایت پروتکلهای بهداشتی از فردا بازگشایی می‌شود و از این هفته نماز جمعه‌ در این شهرستان‌ها برگزار می‌شود. رعایت پروتکل های بهداشتی در مساجد دارایی دو زیبایی معنوی و نظم است؛ نمازگزار با رعایت فاصله عمل واجب را رعایت می کند.

روحانی از احتمال بازشدن مدارس از ۲۷ اردیبهشت خبر داد و گفت: گشایش در امر آموزش در مدارس در جلسه امروز مطرح شد. گفته شد در مناطق سفید با حفظ پروتکل های بهداشتی از ۲۰ اردیبهشت مدارس باز شود. من مقدار کمی نگران بودم که آیا می توانیم به خوبی این موضوع را اداره کنیم؟ اولا زمان اجرا را تا بیست و هفتم به تاخیر انداختیم. دوما گفتیم وزارت بهداشت و آموزش و پرورش باز هم هماهنگی کنند مطالعه کنند، صدا و سیما کمک کند، نگرانی برای مردم نباشد. پروتکل های بهداشتی حتما مورد مطالعه قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه باید خود را برای یک روز سخت آماده کنیم، بیان کرد: چون پایان کرونا برای ما روشن نیست و با وجود اینکه تعداد زیادی از مراکز مختلف معتبر در دنیا روی داروی درمان کرونا فعالیت می‌کنند، مشخص نیست که داروی درمان کرونا کدام است؛ باید خود را برای شرایط بد آماده کنیم و با بد بینی به موضوع نگاه کنیم.

رئیس جمهوری ایران با بیان اینکه باید به دو بخش تجهیزات و نیروی انسانی درمان گر توجه کنیم، ادامه داد: باید در بخش تولید اقلام مورد نیاز و پرستاران مورد نیاز با بدبینی به موضوع کرونا نگاه کنیم. روز دوم اسفند نیز برای آماده کردن خود برای ایام عید با بدبینی تصمیم گرفتیم که نیروهای مسلح بیمارستانهای سیار خود را برپا کنند و در برخی مناطق نقاهت گاه تشکیل دهند.

Rate this post
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *