روسیه، بزرگترین واردکننده مرکبات از ترکیه - املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

روسیه، بزرگترین واردکننده مرکبات از ترکیه

ترکیه در دوره ژانویه-نوامبر امسال یک میلیون و ۲۲۹ هزار تن انواع مرکبات مانند پرتقال، نارنگی، لیموترش و گریپ فروت به ۷۴ کشور صادر کرده که در صدر آنها روسیه جای دارد.

۰۸٫۱۲٫۲۰۱۹

روسیه، بزرگترین واردکننده مرکبات از ترکیه

ترابزون/خبرگزاری آناتولی

بر اساس داده های اتحادیه صادرکنندگان منطقه شرق دریای سیاه، ترکیه در دوره ژانویه-نوامبر امسال یک میلیون و ۲۲۹ هزار تن انواع مرکبات؛ شامل پرتقال، نارنگی، لیموترش و گریپ فروت به ارزش ۵۶۰ میلیون و ۷۴ هزار و ۷۹۰ دلار به ۷۴ کشور صادر کرده است.

بیشتر این محصولات به روسیه صادر شده است. ترکیه طی این مدت ۳۹۳ هزار و ۵۴۸ تن مرکبات به روسیه فروخته و ۲۱۴ میلیون و ۶۹۸ هزار و ۴۹۴ دلار درآمد کسب کرده است.

عراق با ۶۴ میلیون و ۸۸۵ هزار و ۲۶۱ دلار، اوکراین با ۶۰ میلیون و ۳۱۴ هزار و ۸۰۴ دلار، رومانی با ۲۹ میلیون و ۷۰ هزار دلار و عربستان سعودی با ۲۳ میلیون و ۹۴۶ هزار و ۱۹۲ دلار در رده های بعدی قرار دارند.

ترکیه همچنین به اسرائیل، لیبی، سنگال، روآندا، میانمار، ایران، تایوان و فیجی که سال گذشته مرکبات نفروخته امسال صادرات آن را انجام داده است.

صافت کالیونجی، رئیس هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان منطقه شرق دریای سیاه در گفتگو با آناتولی اظهار داشت:

«در آینده به کشورهای بیشتری مرکبات صادر می‌کنیم و بدین ترتیب میزان آن را افزایش بیشتری خواهیم داد. با کاهش دمای هوا تقاضا از روسیه افزایش یافته است. لذا طی ماه‌های آینده میزان صادرات ترکیه به روسیه بازهم افزایش خواهد یافت».

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه