سازمان جهانی گردشگری: ترکیه از مهم‌ترین قطب‌‌های گردشگری در جهان است -

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

سازمان جهانی گردشگری: ترکیه از مهم‌ترین قطب‌‌های گردشگری در جهان است

سازمان جهانی گردشگری: ترکیه از مهم‌ترین قطب‌‌های گردشگری در جهان است

دبیرکل سازمان جهانی گردشگری با ارزیابی بخش گردشگری پس از کرونا گفت که شهر استانبول یکی از پیشگامان این صنعت محسوب می‌شود.

۲۷٫۰۵٫۲۰۲۰
سازمان جهانی گردشگری: ترکیه از مهم‌ترین قطب‌‌های گردشگری در جهان است

مادرید/خبرگزاری آناتولی

زوراب پولولیکاشویلی دبیرکل سازمان جهانی گردشگری اعلام کرد: شهرهای استانبول٬ دوحه و دوبی پس از ویروس کرونا٬ رهبر طرح‌های پایلوت(پروژه‌های آزمایشی) گردشگری در جهان خواهند بود.

وی طی سخنانی در یک ویدئو کنفرانس در خصوص گردشگری جهانی اظهار داشت: گردشگری یکی از بخشهایی است که بیشتر تحت تاثیر کووید-۱۹ قرار گرفته است. اما طرح‌های آزمایشی مختلفی در مناطق جهان آغاز شده است.

پولولیکاشویلی با تاکید بر این‌که وضعیت گردشگری در حال حاضر نا مشخص است، گفت: “مرزهای ۱۵۰ کشور جهان اکنون بسته است. البته مرزهای اعضای اتحادیه اروپا تنها میان کشورهای شینگن گشوده شده است. من با ایده باز نکردن مرزها به روی ترکیه نیزمخالف هستم. ترکیه قطب و کشور مهمی در این حوزه است. ترکیه به همراه کشورهای اسپانیا، ایتالیا، فرانسه و یونان یکی از ده کشور اصلی گردشگری است”.

وی خاطرنشان کرد: در پایان ماه‌های ژوئن و ژوئیه فرودگاه‌های استانبول، دوحه و دبی پروازهای بین المللی را آغاز و به کانونی (مراکز اتصال هوایی) تبدیل می‌شوند که حدود ۵۰ پرواز مستقیم را برقرار خواهند کرد.

دبیرکل سازمان جهانی گردشگری افزود: “کشورهای ترکیه٬ قطر و امارات متحده عربی در ۱۵ سال گذشته سرمایه گذاری‌های مهمی در بخش گردشگری داشته و نوآوری‌های خوبی را عرضه کرده اند. این کشورها پس از کرونا رهبر پروژه‌های آزمایشی(طرحهای پایلوت) خواهند بود. همه ما می‌توانیم به تدریج به حالت عادی برگردیم”.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه