وبلاگ

thumbs_b_c_e35ff4140ddbf6a0143ed104b89d8df9

سخنگوی ریاست جمهوری و مدیر عامل رادیو و تلویزیون افغانستان در رای‌گیری مسابقه « عکس‌های سال» خبرگزاری آناتولی شرکت کرده اند.

۰۹.۱۲.۲۰۱۹

thumbs b c e35ff4140ddbf6a0143ed104b89d8df9 - شرکت مقامات افغانستان در رای‌گیری مسابقه « تصاویر سال» آناتولی

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

صدیق صدیقی سخنگوی ریاست جمهوری افغانستان، محمد اسماعیل میاخیل، رئیس عمومی رادیو و تلویزیون افغانستان و زکریا بارکزی، سرکونسل افغانستان در استانبول در رای‌گیری برای انتخاب بهترین “عکس‌های سال” خبرگزاری آناتولی در بخش‌های خبری، اجتماعی و ورزشی شرکت کردند.

این مقامات افغانستان با محمد اشرف غنی، رئیس جمهور این کشور برای شرکت در هشتمین کنفرانس وزرای امور خارجه «روند استانبول-قلب آسیا» به ترکیه سفر کردند.

سخنگوی ریاست جمهوری افغانستان به تصویر مراسم بزرگداشت سالگرد درگذشت مولانا جلال‌الدین رومی موسوم به «شب عروس»، رئیس تلویزیون ملی افغانستان به عکس کودکی که در یکی از روستای از استان شانلی اوفه ترکیه همچنان به خانه های قدیم زندگی می کنند و سرکونسل افغانستان در استانبول نیز به تصویر «به یاد شهدای ساری قامیش» رای دادند.

از سوی دیگر حسین افنی بتسالی، نماینده دائمی سازمان همکاری اسلامی در افغانستان نیز به تصویر از بازی تیم های فوتبال کالاتاسرای و فنرباغچه ترکیه رای داد.

گفتنی است رای‌گیری جهت انتخاب بهترین‌های این مسابقه در بخش‌های خبری، اجتماعی و ورزشی از میان ۵۰ اثر برتر از ساعت ۰۹.۰۰ صبح اول دسامبر آغاز شد.

امسال آثار عکاسان از ترکیه، جنوبگان، سوریه، فلسطین، نیوزلند، اندونزی، فرانسه، ساحل عاج و غیره از میان بیش از ۷۵۰ هزار اثر انتخاب و در سراسر جهان با زیرنویس ترکی و انگلیسی به رای گذاشته شده است.

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اپلیکیشن مهاجرتی شایان!

با نصب اپ مهاجرتی شایان میتوانیداز خدمات ویژه ای برخوردار شوید:

  • آموزش زبان ترکی
  • مناطق تفریحی، بهترین هتل ها، اوت لت ها
  • نقشه آفلاین
  • راهنمای کامل زندگی در ترکیه
  • پروژه های املاک
  • و ده ها امکانات دیگر...