شمار بهبود یافتگان کووید-۱۹ در ترکیه به ۱۵۷ هزار و ۵۱۶ نفر رسید

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
شمار بهبود یافتگان کووید-۱۹ در ترکیه به ۱۵۷ هزار و ۵۱۶ نفر رسید

فهرست مطالب

شمار بهبود یافتگان کووید-۱۹ در ترکیه به ۱۵۷ هزار و ۵۱۶ نفر رسید

وزارت بهداشت ترکیه مجموع بهبودیافتگان کووید-۱۹ در کشور را ۱۵۷ هزار و ۵۱۶ نفر، تعداد مبتلایان را ۱۸۵ هزار و ۲۴۵ نفر و شمار قربانیان را نیز ۴۹۰۵ نفر اعلام کرد.

۱۹.۰۶.۲۰۲۰
شمار بهبود یافتگان کووید-19 در ترکیه به 157 هزار و 516 نفر رسید

آنکارا/ بوکت گوون/ خبرگزاری آناتولی

وزارت بهداشت ترکیه با انتشار جدول مربوط به آخرین وضعیت شیوع ویروس جدید کرونا (کووید-۱۹) در کشور اعلام کرد: در طول ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۱۴ مورد جدید ابتلا به کرونا ثبت شده و ۲۳ نفر دیگر جان باختند. به این ترتیب تعداد کل مبتلایان به ۱۸۵ هزار و ۲۴۵ نفر و مجموع قربانیان نیز به ۴۹۰۵ نفر رسید.

براساس این داده‌ها، شمار بهبودیافتگان کووید-۱۹ در ترکیه نیز با ترخیص ۱۴۹۴ بیمار دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته به ۱۵۷ هزار و ۵۱۶ نفر رسیده است. تاکنون در سراسر ترکیه ۲ میلیون و ۸۶۳ هزار و ۶۳۲ آزمایش کرونا انجام گرفته است.

در حال حاضر ۷۶۹ نفر از بیماران کرونایی در ترکیه در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بوده و ۳۱۰ بیمار دیگر نیز به دستگاه تنفسی وصل هستند.

فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه نیز طی مطلبی در توئیتر درباره این آمار اظهار داشت: در استانبول و آنکارا کمترین تعداد موارد جدید ابتلا به کرونا طی یک هفته اخیر ثبت شد. تعداد موارد جدید در سراسر کشور در حال کاهش است.

وی همچنین افزود: شمار بهودیافتگان کرونا امروز نیز به مانند روز گذشته بیش از تعداد مبتلایان جدید بود. تدابیر متقابل٬ نتایج مثبتی به همراه دارد.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *