شمار بهبود یافتگان کووید-۱۹ در ترکیه به ۱۵۷ هزار و ۵۱۶ نفر رسید

شمار بهبود یافتگان کووید-۱۹ در ترکیه به ۱۵۷ هزار و ۵۱۶ نفر رسید

وزارت بهداشت ترکیه مجموع بهبودیافتگان کووید-۱۹ در کشور را ۱۵۷ هزار و ۵۱۶ نفر، تعداد مبتلایان را ۱۸۵ هزار و ۲۴۵ نفر و شمار قربانیان را نیز ۴۹۰۵ نفر اعلام کرد.

۱۹٫۰۶٫۲۰۲۰
شمار بهبود یافتگان کووید-19 در ترکیه به 157 هزار و 516 نفر رسید

آنکارا/ بوکت گوون/ خبرگزاری آناتولی

وزارت بهداشت ترکیه با انتشار جدول مربوط به آخرین وضعیت شیوع ویروس جدید کرونا (کووید-۱۹) در کشور اعلام کرد: در طول ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۱۴ مورد جدید ابتلا به کرونا ثبت شده و ۲۳ نفر دیگر جان باختند. به این ترتیب تعداد کل مبتلایان به ۱۸۵ هزار و ۲۴۵ نفر و مجموع قربانیان نیز به ۴۹۰۵ نفر رسید.

براساس این داده‌ها، شمار بهبودیافتگان کووید-۱۹ در ترکیه نیز با ترخیص ۱۴۹۴ بیمار دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته به ۱۵۷ هزار و ۵۱۶ نفر رسیده است. تاکنون در سراسر ترکیه ۲ میلیون و ۸۶۳ هزار و ۶۳۲ آزمایش کرونا انجام گرفته است.

در حال حاضر ۷۶۹ نفر از بیماران کرونایی در ترکیه در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بوده و ۳۱۰ بیمار دیگر نیز به دستگاه تنفسی وصل هستند.

فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه نیز طی مطلبی در توئیتر درباره این آمار اظهار داشت: در استانبول و آنکارا کمترین تعداد موارد جدید ابتلا به کرونا طی یک هفته اخیر ثبت شد. تعداد موارد جدید در سراسر کشور در حال کاهش است.

وی همچنین افزود: شمار بهودیافتگان کرونا امروز نیز به مانند روز گذشته بیش از تعداد مبتلایان جدید بود. تدابیر متقابل٬ نتایج مثبتی به همراه دارد.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه