شمار بهبود یافتگان کووید-۱۹ در ترکیه به ۱۵۸ هزار و ۸۲۸ نفر رسید

وزارت بهداشت ترکیه مجموع بهبودیافتگان کووید-۱۹ در کشور را ۱۵۸ هزار و ۸۲۸ نفر، تعداد مبتلایان را ۱۸۶ هزار و ۴۹۳ نفر و شمار قربانیان را نیز ۴۹۲۷ نفر اعلام کرد.

۲۰.۰۶.۲۰۲۰
شمار بهبود یافتگان کووید-19 در ترکیه به 158 هزار و 828 نفر رسید

آنکارا/ بوکت گوون/ خبرگزاری آناتولی

وزارت بهداشت ترکیه با انتشار جدول مربوط به آخرین وضعیت شیوع ویروس جدید کرونا (کووید-۱۹) در کشور اعلام کرد: در طول ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۴۸ مورد جدید ابتلا به کرونا ثبت شده و ۲۲ نفر دیگر جان باختند. به این ترتیب تعداد کل مبتلایان به ۱۸۶ هزار و ۴۹۳ نفر و مجموع قربانیان نیز به ۴۹۲۷ نفر رسید.

براساس این داده‌ها، شمار بهبودیافتگان کووید-۱۹ در ترکیه نیز با ترخیص ۱۳۱۲ بیمار دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته به ۱۵۸ هزار و ۸۲۸ نفر رسیده است. تاکنون در سراسر ترکیه ۲ میلیون و ۹۰۴ هزار و ۷۴۴ آزمایش کرونا انجام شده است.

در حال حاضر ۷۸۱ نفر از بیماران کرونایی در ترکیه در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بوده و ۳۱۸ بیمار دیگر نیز به دستگاه تنفسی وصل هستند.

فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه نیز طی مطلبی در توئیتر تعداد بیماران بستری در بخش مراقبت‌های ویژه را در دیاربکر ۳۰ نفر، در قیصریه ۴۱ نفر، در باتمان ۲۲ نفر و در بورسا ۴۶ نفر اعلام کرده و نسبت به افزایش موارد جدید ابتلا به کرونا در این استان‌ها هشدار داد.

وی همچنین نوشت: شمار بهودیافتگان کرونا امروز نیز به مانند روز گذشته بیش از تعداد مبتلایان جدید بود. باید با رعایت تدابیر، تعداد بهبود یافتگان را افزایش دهیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *