شمار مبتلایان کرونا در جهان از مرز 8.5 میلیون نفر گذشت - املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

شمار مبتلایان کرونا در جهان از مرز ۸٫۵ میلیون نفر گذشت

شمار مبتلایان کرونا در جهان از مرز ۸٫۵ میلیون نفر گذشت

مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در جهان از ۸٫۵ میلیون نفر فراتر رفت.

۱۸٫۰۶٫۲۰۲۰
شمار مبتلایان کرونا در جهان از مرز 8.5 میلیون نفر گذشت

آنکارا/خبرگزاری آناتولی

براساس آخرین آمار پایگاه اطلاعاتی «ورلدومتر» تاکنون هشت میلیون و ۵۱۲ هزار و ۲۲۷ نفر در سراسر جهان به ویروس جدید کرونا «کووید-۱۹» مبتلا شده‌اند.

آمریکا از لحاظ تعداد بیماران کرونایی در جایگاه اول جهان قرار دارد. تاکنون در آمریکا ۲ میلیون و ۲۴۶ هزار و ۶۹۰ مورد ابتلا به کووید-۱۹ ثبت شده است.

طبق این آمار برزیل با ۹۶۵ هزار و ۵۱۲ نفر، روسیه با ۵۶۱ هزار و ۹۱ نفر، هند با ۳۷۷ هزار و ۱۲۲ نفر، انگلستان با ۳۰۰ هزار و ۴۶۹ نفر، اسپانیا با ۲۹۲ هزار و ۳۴۸ نفر، پرو با ۲۴۰ هزار و ۹۰۸ نفر، ایتالیا با ۲۳۸ هزار و ۱۵۹ نفر، شیلی با ۲۲۵ هزار و ۱۰۳ نفر، ایران با ۱۹۷ هزار و ۶۴۷ نفر، آلمان با ۱۸۹ هزار و ۵۶۵ نفر و ترکیه نیز با ۱۸۲ هزار و ۷۲۷ نفر در رده‌های بعدی قرار دارند.

همچنین در پاکستان ۱۶۰ هزار و ۱۱۸ نفر، در مکزیک ۱۵۹ هزار و ۷۹۳ نفر، در فرانسه ۱۵۸ هزار و ۱۷۴ نفر، در عربستان سعودی ۱۴۵ هزار و ۹۹۱ نفر، در بنگلادش ۱۰۲ هزار و ۲۹۲ نفر در کانادا ۱۰۰ هزار و ۱۴۶ نفر، در قطر ۸۴ هزار و ۴۴۱ نفر، در چین ۸۳ هزار و ۲۹۳ نفر، در آفریقای جنوبی ۸۰ هزار و ۴۱۲ نفر٬ در بلژیک ۶۰ هزار و ۳۴۸ نفر، در کلمبیا نیز ۵۷ هزار و ۴۶ نفر، در بلاروس نیز ۵۶ هزار و ۶۵۷ نفر و در سوئد ۵۶ هزار و ۴۳ نفر به کووید-۱۹ مبتلا شده‌اند.

تاکنون ۴ میلیون و ۴۸۵ هزار و ۸۴۹ نفر از بیماران کرونایی در جهان بهبود یافته و ۳ میلیون و ۵۷۲ هزار و ۹۴۳ تن تحت درمان قرار دارند. ۴۵۳ هزار و ۴۳۵ تن در سراسر جهان بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست دادند.

گفتنی است ویروس کرونا نخستین بار در دسامبر ۲۰۱۹ در شهر ووهان، مرکز استان هوبئی چین مشاهده و طی مدت کوتاهی با شیوع در بیش از ۲۱۰ کشور تبدیل به بیماری «همه‌گیر جهانی» شد.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه