صادرات تخت «آی.سی.یو» ساخت ترکیه به کشورهای اروپایی

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
صادرات تخت «آی.سی.یو» ساخت ترکیه به کشورهای اروپایی

فهرست مطالب

تخت‌ بیمارستانی «آی.سی.یو» ساخت استان قونیه ترکیه توجه مشتریان کشورهای مختلف اروپایی، به‌ویژه ایتالیا و فرانسه را جلب کرده است.

۲۴.۰۳.۲۰۲۰

صادرات تخت «آی.سی.یو» ساخت ترکیه به کشورهای اروپایی

قونیه/ خبرگزاری آناتولی

یکی از شرکت‌های ترکیه‌ در استان قونیه با ساخت و تولید تخت بیمارستانی آی.سی.یو (ICU) آن را به کشورهای مختلف اروپایی مانند ایتالیا، فرانسه، انگلستان و غیر صادر می‌کند.

مشتریان این محصول ساخت ترکیه امروزها به دلیل شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان، به ویژه کشورهای اروپایی بیشتر و تولید آن سه برابر شده است.

ذکی چیمن، مدیر این شرکت در مصاحبه با خبرنگار آناتولی گفت: «برخی کشورهای اروپایی سفارش زیادی انجام داده‌اند. کاش به این تخت‌ نیازی نبود. ویروس کرونا باعث افزایش متقضیان آن شده است».

وی افزود: “از کشورهای فرانسه، انگلستان، ایتالیا، مقدونیه، صربستان، قاراداغ، قطر و کویت سفارش زیادی داریم. هشتاد درصد تولید خود را صادر می کنیم”.

چیمن در ادامه همچنین اظهار داشت:
“هفته گذشته از انگلستان سفارش بزرگ دریافت کردیم. تعداد شیفت کاری ما سه برابر شده است. قبلا ماهانه ۸۰۰ تخت تولید می‌کردیم و اکنون به حدود ۲ هزار عدد رسیده است.
تدابیر لازم برای حفظ سلامت کارگران خود را نیز اتخاذ می کنیم. ترکیه نیاز به تخت بیمارستانی ندارد. اگر نیازی باشد بلافاصله به تقاضاهای داخلی پاسخ خواهیم داد”.

Rate this post
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *