صادرات محصولات چرمی ترکیه به ۲۰۲ کشور جهان

صادرات محصولات چرمی ترکیه به ۲۰۲ کشور جهان

ترکیه در یازده ماه امسال معادل ۱ ميليارد و ۵۵۰ میلیون دلار چرم و محصولات چرمی به ۲۰۲ کشور جهان صادر کرده است.

۰۷٫۱۲٫۲۰۱۹

صادرات محصولات چرمی ترکیه به 202 کشور جهان

آنتالیا/خبرگزاری آناتولی

مصتفی شن‌اوجاک، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان چرم و محصولات چرمی استانبول با بیان اینکه ترکیه به ۱۸۶ کشور کفش و به ۲۰۲ کشور جهان محصولات چرمی صادر می کند اعلام کرد که صادرات ترکیه در این بخش در یازده ماه امسال به ۱ میلیارد و ۵۵۰ میلیون دلار رسیده است.

وی افزود: علی‌رغم اتخاذ تدابیر و اقدام‌های مؤثر حفاظتی در تجارت جهانی میزان صادرات کشور امسال نسبت به سال پیش هرچند کم باشد افزایش پایدا کرد. اگر بخش کفش بیشتر روناق پیدا کند می توانیم به هدف ۲ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰ برسیم.

شن‌اوجاک ادامه داد: ما همواره در تلاش هستیم تا بازارهای جدید پیدا کنیم. تازه با هیئت بیست نفره از کره جنوبی برگشتیم. در نظر داریم صادرات خود را به این کشور افزایش دهیم.

در این راستا، امسال روسیه به ارزش ۱۷۰ میلیون دلار، آلمان ۱۱۵ میلیون دلار، ایتالیا ۱۱۳ میلیون دلار، عراق ۷۸ میلیون دلار و اسپانیا ۶۶ میلیون دلار از ترکیه محصولات چرمی وارد کرده اند.

خبرگزاري آناتولي اخبار خود از طريق سامانه مدیریت خبر (HAS) براي مشترکین رسانه‌ای ارسال و فقط بخشي از آنها را خلاصه و در وبسايت خود منتشر ميكند. بنابراين براي دريافت اخبار كامل ما، لطفا تماس گرفته و مشترك شويد!

موضوعات مرتبط

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه