صادرات محصولات چرمی ترکیه به ۲۰۲ کشور جهان

ترکیه در یازده ماه امسال معادل ۱ میلیارد و ۵۵۰ میلیون دلار چرم و محصولات چرمی به ۲۰۲ کشور جهان صادر کرده است.

۰۷.۱۲.۲۰۱۹

صادرات محصولات چرمی ترکیه به 202 کشور جهان

آنتالیا/خبرگزاری آناتولی

مصتفی شن‌اوجاک، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان چرم و محصولات چرمی استانبول با بیان اینکه ترکیه به ۱۸۶ کشور کفش و به ۲۰۲ کشور جهان محصولات چرمی صادر می کند اعلام کرد که صادرات ترکیه در این بخش در یازده ماه امسال به ۱ میلیارد و ۵۵۰ میلیون دلار رسیده است.

وی افزود: علی‌رغم اتخاذ تدابیر و اقدام‌های مؤثر حفاظتی در تجارت جهانی میزان صادرات کشور امسال نسبت به سال پیش هرچند کم باشد افزایش پایدا کرد. اگر بخش کفش بیشتر روناق پیدا کند می توانیم به هدف ۲ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰ برسیم.

شن‌اوجاک ادامه داد: ما همواره در تلاش هستیم تا بازارهای جدید پیدا کنیم. تازه با هیئت بیست نفره از کره جنوبی برگشتیم. در نظر داریم صادرات خود را به این کشور افزایش دهیم.

در این راستا، امسال روسیه به ارزش ۱۷۰ میلیون دلار، آلمان ۱۱۵ میلیون دلار، ایتالیا ۱۱۳ میلیون دلار، عراق ۷۸ میلیون دلار و اسپانیا ۶۶ میلیون دلار از ترکیه محصولات چرمی وارد کرده اند.

خبرگزاری آناتولی اخبار خود از طریق سامانه مدیریت خبر (HAS) برای مشترکین رسانه‌ای ارسال و فقط بخشی از آنها را خلاصه و در وبسایت خود منتشر میکند. بنابراین برای دریافت اخبار کامل ما، لطفا تماس گرفته و مشترک شوید!

موضوعات مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.