غنی: کرونا جوامع بشری را نسبت به آینده بی‌اعتماد کرده است - املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

غنی: کرونا جوامع بشری را نسبت به آینده بی‌اعتماد کرده است

غنی: کرونا جوامع بشری را نسبت به آینده بی‌اعتماد کرده است

رئیس جمهور افغانستان خطر کرونا را از جنگ جهانی دوم مخرب‌تر دانسته و گفت این بیماری جوامع بشری را نسبت به آینده بی‌اعتماد کرده است.

۰۴٫۰۵٫۲۰۲۰
غنی: کرونا جوامع بشری را نسبت به آینده بی‌اعتماد کرده است

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

محمد اشرف غنی، رئیس جمهور افغانستان طی سخنانی در نشست مجازی سران کشورهای عضو گروه تماس جنبش عدم تعهد که به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا در باکو پایتخت آذربایجان برگزار شد٬ اعلام کرد: “بحران کرونا روند زندگی در جوامع را مختل کرده است. جوامع بشری نسبت به آینده بی‌اعتماد شده اند. این مشکل را ممکن است درک نکنیم”.

وی در ادامه اضافه کرد: “اما با گذشت هر روز تاثیر منفی ویروس کرونا بر وضعیت زندگی انسان‌ها بیش از پیش به وضوح دیده می‌شود. از سوی دیگر ویروس کووید-۱۹ نظام بهداشتی و توانایی‌های عملی کارشناسان بخش بهداشتی را به مشکل مواجه کرده است”.

وی ضمن اعلام همبستگی در مبارزه با ویروس کرونا (کووید-۱۹) جان باختن شهروندان کشورهای عضو بر اثر کرونا را تسلیت گفته و تاکید کرد: “کنترل بیماری کرونا موجب افزایش همکاری‌های منطقه‌ای و بین المللی، اتحاد و همبستگی در سطح جوامع بشری شده است”.

غنی همچنین از تلاش‌های شبانه‌روز پزشکان٬ متخصصان و کارکنان بهداشتی قدردانی کرده و از اقدامات جوامع بهداشتی در سراسر جهان برای تولید واکسن کرونا حمایت کرد.

رئیس جمهور افغانستان خطاب به نمایندگان کشورهای عضو گروه تماس جنبش عدم تعهد گفت: “برای اینکه بتوانیم دستاوردهای این گروه در راستای مبارزه با فقر، گرسنگی، محرومیت، نابرابری و بی‌ثباتی را حفظ کنیم٬ اراده قوی داشته باشیم. در مبارزه با ویروس کرونا نیز باید تدابیر مشترک را اتخاذ کنیم”. 

محمد اشرف غنی، خطر کرونا را از جنگ جهانی دوم مخرب‌تر دانسته و از سازمان‌های بین المللی خواست که تدابیر در راستای مبارزه با این ویروس را بازبینی کنند.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه