فاضل میبدی: آیا انقلاب فقط برای پوشش موی زن بود

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
فاضل میبدی: آیا انقلاب فقط برای پوشش موی زن بود

فهرست مطالب

فاضل میبدی: آیا انقلاب فقط برای پوشش موی زن بود

عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم با انتقاد از وضعیت موجود در ایران، خواستار بهبود وضعیت معیشتی این کشور شد.

۰۴.۰۶.۲۰۲۰
فاضل میبدی: آیا انقلاب فقط برای پوشش موی زن بود

استانبول/خبرگزاری آناتولی

محمدتقی فاضل میبدی، عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم، با انتشار مطلبی در شبکه اجتماعی توئیتر در انتقاد از وضعیت اقتصادی حاکم بر ایران، گفت: آیا انقلاب فقط برای پوشش موی زن بود، آیا فقط برای ساختن مسجد و مصلی و حسینیه بود.

این روحانی ایرانی در این مورد نوشته است: ‏چهل سال از عمر انقلاب گذشت، چه هزینه‌ها که ندادیم کدام مشکل معیشتی را سامان دادیم؟ کجا رفتند خیامی‌ها، برخوردارها، رسولیان‌ها و سایر تولیدکنندگان و سرمایه داران کشور که آبروی کشور و کیفیت صنعت برایشان مهم بود. آیا انقلاب فقط برای پوشش موی زن بود، آیا فقط برای ساختن مسجد ومصلی و حسینیه بود.

فاضل میبدی ۱۴ خرداد همزمان با سالگرد فوت آیت الله خمینی در گفت‌وگو با «ایسنا» نیز خواستار “عمل به وصیت‌نامه” آیت الله خمینی شده و گفته بود: “در جمهوری اسلامی نباید سلطان خودرو، شکر، سکه و ارز داشته باشیم و از آن طرف عده ای در آلونک زندگی کنند و شهرداری هم آلونک را تخریب کند و پیرزنی در این بین فوت کند. این مسائل برای نظام اسلامی زشت است. در نظام اسلامی مردم باید در رفاه، آسایش و آرامش زندگی کرده و آزادی بیان برخوردار باشند. من معتقدم باید وصیت‌نامه امام خمینی یکبار دیگر بازخوانی شده و به آن عمل شود. الان وصیت‌نامه امام در کتب و کاغذ محدود شده و در جامعه پیاده نمی‌شود”.

Rate this post
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *