فاضل میبدی: آیا انقلاب فقط برای پوشش موی زن بود

عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم با انتقاد از وضعیت موجود در ایران، خواستار بهبود وضعیت معیشتی این کشور شد.

۰۴.۰۶.۲۰۲۰
فاضل میبدی: آیا انقلاب فقط برای پوشش موی زن بود

استانبول/خبرگزاری آناتولی

محمدتقی فاضل میبدی، عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم، با انتشار مطلبی در شبکه اجتماعی توئیتر در انتقاد از وضعیت اقتصادی حاکم بر ایران، گفت: آیا انقلاب فقط برای پوشش موی زن بود، آیا فقط برای ساختن مسجد و مصلی و حسینیه بود.

این روحانی ایرانی در این مورد نوشته است: ‏چهل سال از عمر انقلاب گذشت، چه هزینه‌ها که ندادیم کدام مشکل معیشتی را سامان دادیم؟ کجا رفتند خیامی‌ها، برخوردارها، رسولیان‌ها و سایر تولیدکنندگان و سرمایه داران کشور که آبروی کشور و کیفیت صنعت برایشان مهم بود. آیا انقلاب فقط برای پوشش موی زن بود، آیا فقط برای ساختن مسجد ومصلی و حسینیه بود.

فاضل میبدی ۱۴ خرداد همزمان با سالگرد فوت آیت الله خمینی در گفت‌وگو با «ایسنا» نیز خواستار “عمل به وصیت‌نامه” آیت الله خمینی شده و گفته بود: “در جمهوری اسلامی نباید سلطان خودرو، شکر، سکه و ارز داشته باشیم و از آن طرف عده ای در آلونک زندگی کنند و شهرداری هم آلونک را تخریب کند و پیرزنی در این بین فوت کند. این مسائل برای نظام اسلامی زشت است. در نظام اسلامی مردم باید در رفاه، آسایش و آرامش زندگی کرده و آزادی بیان برخوردار باشند. من معتقدم باید وصیت‌نامه امام خمینی یکبار دیگر بازخوانی شده و به آن عمل شود. الان وصیت‌نامه امام در کتب و کاغذ محدود شده و در جامعه پیاده نمی‌شود”.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.