فرمانده ارتش ایران: ۴ گروه کارشناسی در حال بررسی حادثه ناوچه کنارک هستند

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب

فهرست مطالب
فرمانده ارتش ایران: ۴ گروه کارشناسی در حال بررسی حادثه ناوچه کنارک هستند

فهرست مطالب

فرمانده کل ارتش ایران گفت که هم اکنون چهار گروه کارشناسی از ستاد کل وزارت دفاع، ارتش و نیروی دریایی در حال بررسی حادثه ناوچه کنارک هستند.

۱۲.۰۵.۲۰۲۰
فرمانده ارتش ایران: 4 گروه کارشناسی در حال بررسی حادثه ناوچه کنارک هستندعکس از ایرنا

استانبول/خبرگزاری آناتولی

سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش ایران در حاشیه مراسم تشییع جان باختگان حادثه ناوچه کنارک نیروی دریایی ارتش گفت: “از نخستین لحظاتی که این اتفاق افتاد، برای همه کارهایی که باید انجام می شد اقدام شد. اکنون چهار گروه کارشناسی از ستاد کل وزارت دفاع، ارتش و نیروی دریایی در حال بررسی موضوع هستند”.

به گزارش «ایرنا»، موسوی اظهار داشت: ‍”معمولا در این گونه حوادث، کار خیلی پیچیده است و اینکه چه بخشی مربوط به فناوری و چه بخشی مربوط به نیروی انسانی است، بسیار دقیق و پیچیده است”.

وی درباره عملیات امداد و نجات پس از وقوع حادثه برای این ناوچه ایرانی نیز تصریح کرد: “یکی دیگر از کارها، نجات باقی مانده خدمه بود که شناورهای نیروی دریایی بسرعت در منطقه حاضر شدند و توانستند ۱۶ نفر را نجات بدهند و یکی از این ۱۶ نفر نیز به شهادت رسید و حال بقیه خوب است”.

فرمانده کل ارتش ایران ادامه داد: “کار دیگری که باید انجام شود، گرفتن آزمایش DNA است تا هویت اجساد مشخص شود؛ بنابر این پیش بینی های لازم با پزشکی قانونی انجام شده تا از همین الان کار خود را انجام دهند”.

گفتنی است آیت الله خامنه ای، رهبر ایران نیز عصر امروز با صدور پیامی، خطاب به “مسئولان ذیربط” خواسته بود: ابعاد این حادثه را به درستی روشن کرده، ضمن شناسائی مقصران احتمالی، تدابیر لازم برای عدم تکرار چنین پیشامدهای خسارتبار و تلخ را اتخاذ نمایند.

Rate this post
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *