مجارستان از کمک‌های پزشکی ترکیه تشکر کرد

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
مجارستان از کمک‌های پزشکی ترکیه تشکر کرد

فهرست مطالب

مجارستان از کمک‌های پزشکی ترکیه تشکر کرد

مجارستان بابت کمک‌‌های پزشکی ترکیه جهت مبارزه با کرونا از آنکارا تشکر کرد.

۰۲.۰۶.۲۰۲۰
مجارستان از کمک‌های پزشکی ترکیه تشکر کرد

بوداپست/ خبرگزاری آناتولی

لونته ماجار، معاون اقتصادی وزارت امور خارجه مجارستان طی سخنانی در مراسم تحویل کمک‌های شرکت‌های عضو شورای روابط اقتصاد خارجی ترکیه (DEİK) که احمد عاکف اوکتای، سفیر ترکیه در بوداپست نیز در آن حضور داشت، تصریح کرد: ترکیه یکی از اولین کشورهایی است که به مجارستان به منظور با کرونا کمک کرده است. از آنکارا بابت کمک‌های پزشکی به کشورمان قدردانی می‌کنیم.

وی افزود: مجارستان با تدابیر پیشگیرانه موج اول کرونا را پشت سر گذاشته است اما احتمال می‌رود دوباره این ویروس زنده شود.

ماجار با بیان اینکه در مبارزه با ویروس کرونا برخی از کشورها از جمله ترکیه به مجارستان کمک ارسال کرده‌اند، گفت: ” اولین کشورهایی که به مجارستان کمک‌رسانی کردند کشورهای جهان ترک بودند. دوستی حقیقی در شرایط سخت نمایان می شود. این کمک‌ها را هرگز فراموش نخواهیم کرد. از ترکیه بابت کمک‌های امروز آن نیز متشکریم”.

وی همچنین ضمن تشکر از عدنان پولات، رئیس شورای روابط اقتصاد خارجی ترکیه و احمد عاکف اوکتای، سفیر ترکیه که برای ارسال این کمک‌ها بسیار تلاش کرده‌اند، تصریح کرد: “شما‌ و مردم ترکیه دوست حقیقی مردم مجارستان هستید”.

سفیر ترکیه نیز طی سخنانی در این مراسم با بیان اینکه مجارستان و ترکیه در مبارزه با ویروس کرونا بسیار موفق بوده‌اند، گفت هر دو کشور با اخذ تدابیر لازم، خسارات ناشی از این اپیدمی را در پایین‌ترین سطح نگه داشته‌اند.

گفتنی است طی این مراسم در مجموع ۵۰ هزار حفاظ صورت، ۱۶ هزار ژل ضد‌عفونی و ۲۰ هزار کولونیا که از سوی شرکت‌های ترکیه تولید شده است، تحویل مقامات مجارستان خواهد شد.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *