محدودیت‌های سفرهای خارجی در آلمان برداشته می‌شود - املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

محدودیت‌های سفرهای خارجی در آلمان برداشته می‌شود

محدودیت‌های سفرهای خارجی در آلمان برداشته می‌شود

وزیر خارجه آلمان اعلام کرد که محدودیت‌‌های سفرهای خارجی در راستای مبارزه با شیوع کرونا از ۱۵ ژوئن در این کشور برداشته می‌شود.

۱۸٫۰۵٫۲۰۲۰
محدودیت‌های سفرهای خارجی در آلمان برداشته می‌شود

برلین/ خبرگزاری آناتولی

هایکو ماس، وزیر امور خارجه آلمان در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد: به پیشرفت‌های خوبی در رابطه با کنترل کووید-۱۹ دست یافتیم و بدین دلیل در آستانه تصمیم‌گیری‌های جدید قرار داریم.

ماس در ادامه با بیان اینکه به جای هشدار سفر کرونایی به شهروندان اطلاعات سفر ارائه خواهد شد گفت: محدودیت‌های سفرهای خارجی از ۱۵ ژوئن برداشته خواهد شد. به جای آن برای شهروندان اطلاعاتی درباره سفر از قبیل اینکه به کجا می‌توانند سفر کنند، گذراندن تعطیلات در کدام مناطق آن کشور امکان پذیر بوده، چه قواعدی در آن کشور حاکم است، ارائه می‌شود.

وزیر امور خارجه آلمان با تاکید بر اینکه تعطیلات تابستانی امسال مانند تعطیلات گذشته نخواهد بود تصریح کرد: امیدوارم آلمانی‌ها تعطیلات تابستانی امسال را در کشورهای اروپایی بگذرانند.

وزیر امور خارحه آلمان امروز با همتایان خود از کشورهای اسپانیا، ایتالیا، یونان، کرواسی، پرتغال، مالت، اسلوانی، بلغارستان و اداره بخش روم‌نشین قبرس از طریق ویدئو کنفرانس درباره امکانات و شروط گذراندن تعطیلات تابستانی دیدار و گفت‌وگو می‌کند.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه