مرکز خرید زورلو در استانبول

مرکز خرید زولو در سال ۲۰۱۳ در منطقه شیشلی، در قسمت اروپایی استانبول احداث گردیده است. این مرکز در محل تقاطع خیابان بیوکدر و پل بسفر قرار دارد و بزرگ ترین مرکز هنرهای نمایشی و اولین فروشگاه اپل در این مرکز قرار دارد. مرکز زورلو دارای ۴ برج میباشد که مراکز هنری مدرن ، مرکز خرید ، هتل ۵ ستاره رافلز نیز در این مجموعه است ، ادارات، خانه های زیبا ، تئاتر و سینما در آن قرار دارد .

 

برندهای لوکس در مرکز خرید زورلو

انواع شرکت ها و برندهای لوکس مثل بولگاری، دیور، بربری، ولنتینو، بیمن و … در این مرکز خرید شعبه دارند. خلاصه اگر دنبال خرید اجناس مارک دار و با کیفیت و اسم و رسم دار هستید حتما به این مجموعه سری بزنید . بزرگ ترین فروشگاه بیمن در این مرکز خرید بیش از ۱۰۰۰۰ متر مربع مساحت دارد و لباس ها و اجناس فشن و امروزی در آن به فروش می رسد. این مرکز خرید بیش از ۲۰۰ مغازه و ۴۰ کافه و رستوران دارد و در رستوران “مورینی” آن انواع غذاهای ایتالیایی و مدیترانه ای خوشمزه سرو می شود که مسافران تور استانبول می توانند از پس از خرید از طعم دلچسب این غذاها لذت برند.

چگونه به مرکز خرید زورلو استانبول برویم؟

اگر از هرجایی سوار متروی M2 شوید میتوانید به راحتی در ایستگاه گایرتپه Gayrettepe 7 پیاده شوید و با دنبال کردن تابلوها به مرکز خرید زورلو برسید.کسانی که در منطقه تکسیم هتل گرفته اند به راحتی می توانند در میدان تکسیم سوار مترو شوند.

ساعت کاری از۱۰ صبح تا ۱۰شب

آدرس: استانبول، بارباروس بولواری کاواساگی، محله لوازیم

Address: Levazim Mh, Barbaros Bulvari Kavsagi, Istanbul, Turkey.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره  +۹۰ ۵۳۸ ۲۰۰ ۶۹ ۹۴ تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.