مرکز خرید فروم استانبول

مرکز خرید فروم استانبول یکی از بزرگترین مراکز خرید در قسمت اروپایی شهر استانبول است، در این مجموعه ۵۰۰۰ نفر مشغول به کار شده‌اند و ۲۸۰ برند داخلی و خارجی در کنارهم مشغول به فعالیت هستند.می‌توان تعداد افراد بازدیدکننده از این مجموعه در سال را چیزی بیش از ۲۰ میلیون نفر تخمین زد. ۴۹۵۰۰۰ متر‌مربع بزرگی این مجموعه است که در خیابان بایرامپاشا قرارگرفته است.اگر شماهم به دنبال محصولات IKEA آیکیا هستید، اینجا را به هیچ وجه فراموش نکنید چراکه متراژی بالغ بر ۳۰۰۰۰ مترمربع فقط به این فروشگاه اختصاص داده شده است. ۱۵۵۰۰ مترمربع فضا نیز سوپرمارکت این مجموعه اشغال کرده است. باقی مساحت را نیز پارک و مکانی برای برگزاری فستیوال های مهم در شهر استانبول و یا کنسرت‌های مختلف به خود اختصاص داده است.

برند ها

شعبه هایی از برندهای مطرح همچون زارا، ام اند اس، سی اند ای و … در فروم استانبول حضور دارند، پارکینگ این مجموعه گنجایش ۵۵۰۰ وسیله نقلیه را دارد. اگر میخواهید از بلندترین ارتفاع، تنگه بسفر را ببینید، به شما پیشنهاد می‌کنیم به بالاترین قسمت این مجموعه بروید، چرا که فروم یک آسمان‌خراش بزرگ در کنار این تنگه است. سالن بولینگ، رستوران‌های مختلف، سالن های نمایش سینمای imax ، اسکی روی یخ ، اتاق‌های بازی مخصوص کودکان و پارک ژوراسیک در این مکان را از دست ندهید.نقطه تمایز فروم استانبول نسبت به سایر مراکز وجود آکواریوم و تونلی است که در زیر آب قرار گرفته‌اند. معماری خاص این تونل ۲۷۰ درجه ای باعث شده است فضای فوق العاده ای ایجاد کند تا بازدیدکنندگان این حس را داشته باشند که در قعر دریا در کنار آبزیان مختلف هستند.

اختصاص یک فضای بزرگ برای فستیوال ها، کنسرت ها و اتفاقات مهم ورزشی به این مجموعه باعث شده فروم استانبول به یکی از بی بدیل‌ترین مناطق توریستی استانبول تبدیل شود. بالن‌های غول آسایی که در آسمان افراشته شده‌اند، لوگوی این مجموعه را از فاصله های دور به بینندگان نشان می دهند.

چگونه به مرکز خرید فروم استانبول برویم؟برای رفتن به مرکز خرید فروم استانبول از میدان تکسیم و یا از هر ایستگاه دیگری سوار مترو شوید و در ایستگاه Mecidiyekoy شیشلی پیاده شوید. پس از آن می توانید سوار خط اتوبوس ۳۲M شوید و در ایستگاه Forum Istanbul / Kocatepe پیاده شوید.

ساعت کار: ۱۰ تا۲۲

آدرس: استانبول، بایرامپاسا، خیابان پاشا، محله کوکاتیپ

Address:

Kocatepe Mahallesi, Pasa Caddesi | Bayrampasa, Istanbul,Turkey

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.